Zakłady sportowe dla początkujących – 5 przydatnych porad

Typowanie staje się coraz bardziej popularne. Z dnia na dzień coraz to więcej osób zakłada konta w internetowych witrynach polskich firm bukmacherskich. Ta fala popularności ma swoje plusy, ale ma też minusy. Jednym z głównych minusów jest brak świadomości u początkujących graczy którzy myślą, że typowanie to przyjemna zabawa która przyniesie nam same zyski. Niestety prawda jest dość brutalna, ponieważ wygranie z potężną firmą bukmacherską nie jest łatwe, zwłaszcza dla początkujących graczy którzy nie wiedzą zbyt wiele o świecie zakładów. W tym materiale opisujemy 5 praktycznych porad dla każdego nowego gracza, zapraszamy do lektury!

Zakłady sportowe dla początkujących – 5 przydatnych porad

Po pierwsze – jeśli nie potrafisz przegrywać, odpuść

Co to oznacza? Czy zakłady bukmacherskie są tylko dla tych którzy lubią tracić swoje ciężko zarobione pieniądze? Nie do końca. W tym punkcie chodzi o to, aby nastawić się na przegraną. Dlaczego? Ponieważ zakłady sportowe to nie tylko wygrywanie – warto pamiętać o tym na czym zarabiają firmy – na naszych przegranych. Zatem pierwsze co musisz zrobić to uzbroić się w cierpliwość i obrać dobry mindset – ścieżka dobrego typera to wieczna sinusoida, a walka która toczymy ma jak najbardziej wypłaszczyć naszą ścieżkę, tak abyśmy chodzili tylko po szlaku wygranych zakładów. Jeśli nie potrafisz przegrywać to sobie odpuść i znajdź inne zajęcie, bo w przeciwnym wypadku będziesz się tylko denerwował, zamiast cieszyć się z typowania.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Najlepszy łowca musi być cierpliwy

Co cechuje dobrego typera? Oczywiście spokój i cierpliwość. Z zakładami jest tak jak w naturze, najskuteczniejsi drapieżnicy wyczekują swoją ofiarę w ukryciu, czekają aż nadarzy się okazja i wtedy atakują, maksymalizując szansę na powodzenie. Takie samo podejście musisz obrać jako przyszły typer. Musisz być cierpliwy, pośpiech zostaw za sobą. Obserwuj to co dzieje się w sporcie i czekaj na swoją kolej. Jeśli nadarzy się dobra okazja na łatwe pomnożenie swojego depozytu, atakuj.

Sportowcy mają łatwiej

Jak wiadomo, im większą wiedzę posiadasz, tym łatwiej będzie Ci wygrywać. Bardzo dużym plusem na start będzie uprawianie jakiejś dyscypliny. Jeśli trenujesz jakiś sport, przykładowo piłkę nożną, najpewniej też interesujesz się tym sportem na stopie kibicowskiej. Dlatego właśnie zaczynając swoja przygodę z zakładami sportowymi łatwiej będzie Ci typować skutecznie jeśli w przeszłości miałeś kontakt ze sportem i poznałeś go od strony praktycznej i technicznej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady specjalne to twój przyjaciel

Czy są zakłady specjalne? Zazwyczaj są to zakłady na wydarzenia społeczne które nie muszą mieć nic wspólnego ze sportem. Wybory prezydenta, laureat statuetki Grammy czy liczba osób która zadeklarowała się najechać Strefę 51 – to wszystko nie wymaga wiedzy sportowej, co możesz wykorzystać. Oczywiście należy pamiętać o dużym czynniku losowym, jednak zakłady specjalne w bukmacherce to coś do czego możemy podejść z większym luzem. Kto powiedział, że nie można się raz na jakiś czas zabawić?

Analiza, analiza i jeszcze raz analiza

Jeśli chcesz aby twoje typy były skuteczne, a samemu chcesz nosić miano typera efektywnego, postaw na zdobywanie wiedzy. Analiza bukmacherska to klucz do sukcesu w bukmacherce. Nie da się napisać poradnika dzięki któremu będziesz wygrywał wszystkie zakłady. Jeśli chcesz być dobrym graczem musisz postawić na śledzenie sportu, lekturę materiałów sportowych, analizę wydarzeń i prowadzenie statystyk które obrazują Ci formę danego zawodnika czy też całego zespołu. Pamiętaj – typowanie to nie zabawa, to ogromny kawałek wiedzy który trzeba przyswoić aby czerpać z obstawiania maksimum korzyści i przyjemności. 

Promocje bukmacherskie

Back to top button