Totolotek legalne zakłady w Polsce

Totolotek to legalny bukmacher na polskim rynku z najdłuższym stażem i historią wśród tego typu firm. Ich oferta jest niezwykle bogata przez co wielu graczy decyduje się na grę właśnie w tym podmiocie. Teraz zapewne każdy zadaje sobie pytanie jakie typy zakładów oferuje nam ten bukmacher. Pierwszym z nich jest bezpieczny zakład. Co to takiego?

totolotek bukmacher online
Polskie zakłady bukmacherskie Totolotek

Bezpieczny zakład bez ryzyka

Najprościej mówiąc jest to opcja ubezpieczenia zakładu prostego – wielokrotnego. Polega to na tym, że w przypadku popełnienia przez gracza jednego błędu w typowaniu po postawieniu zakładu pozostał on wygrany z góry określoną kwotą gwarantowaną minimalnej wygranej. Wszystko to dokładnie opisane jest w regulaminie, dzięki czemu każdy z graczy może dowiedzieć się w jaki sposób wyliczana jest kwota minimalnej wygranej i jakie konkretnie zdarzenia zaliczają się do powyższej opcji.

Inne rodzaje zakładów

Kolejne możliwości to:

– Early Cash Out – jest to udogodnienie w naszej grze. Dzięki temu możemy zakończyć naszą grę w każdej chwili, jeśli np. spotkanie, na które postawiliśmy kupon nie idzie po naszej myśli przez co nie stracimy wpłaconych przez nas środków. Co ciekawe w trakcie dokonywania tej opcji wszystkie kursy zostaną od razu przeliczone, jednak nie stracimy postawionej wcześniej stawki. Jest to jak najbardziej korzystna opcja dla graczy szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi,

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

– Opcja Combo – możemy, dzięki temu automatycznie zlecić kilka dostępnych rodzajów zakładów w ramach wybranych selekcji na naszym kuponie. Dla przykładu, jeśli zdecydujemy się na wybranie 5 selekcji mamy możliwość postawienia multisingla, a więc dokładnie 5 singli lub też 1 kupon z 5 selekcjami. Jest też opcja systemu, który stworzony jest z tych 5 selekcji. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie w przypadku, gdy mamy pewniaki i chcemy postawić je na wszystkie możliwe sposoby,

– Opcja Future Bet – daje nam to możliwość zapisanie kuponu, który został stworzony. Przez to zostanie on automatycznie postawiony w momencie, gdy na naszym koncie pojawi się odpowiednia ilość środków. Jest, jednak jeden warunek, gdyż każdy z przyszłych zakładów musi być powiązany z konkretnym zakładem zawartym przez gracza. Warto zwrócić uwagę na to, iż brak wygranej z zakładu powiązanego spowoduje to, że wszystkie zakłady stają się nieważne przez co nie mogą zostać zawarte. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie.

Wszystkie te opcje mają na celu znacznie ułatwić nam grę, a ponadto sprawić, że stanie się ona ciekawsza.

Sekcje bukmachera

Bukmacher Totolotek posiada też inne swoje odnogi. Są nimi Toto Liga oraz Toto Gol. Dokładniej są to zestawy piłki nożnej do gry. Polega to na typowaniu 13 lub 6 meczy. Wygrana określana jest na podstawie stopni wygranych, a ich wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek.

W ofercie znajdziemy także Totalizatora konnego, czyli Toto-Lotek oraz GBI Racing. Mamy tu możliwość stawiania zakładów na wyścigi konne, które odbywają się na polskich lub zagranicznych torach.

Promocje bukmacherskie

Back to top button