Totalbet legalny w Polsce czy nie?

Zakłady Bukmacherskie Totalbet należą do Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Właścicielem jest Zbigniew Benbenek, polski biznesmen, który stoi za stworzeniem takich marek jak gazeta „Super Express” czy radia „Eska” wraz ze wszystkimi jej odłamami tematycznymi. Siedziba Totalbet mieści się w Warszawie, a dokładniej to przy ulicy Jubilerskiej 10. Zgodnie z oficjalnymi deklaracjami zamieszczonymi w internecie, prezesem nowego polskiego bukmachera jest Marcin Giera, któremu w zarządzaniu pomaga Łukasz Seweryniak. 

Totalbet legalny
Czy Totalbet jest legalnym bukmacherem?

Bukmacher Totalbet ukończył proces licencyjny pod koniec stycznia 2018 roku. Najpierw uzyskał zgodę na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych, a dwa miesiące temu Ministerstwo Finansów przyznało mu również zgodę na prowadzenie działalności w internecie.

Totalbet legalny 2019

Strona internetowa Totalbet uruchomiona została 19 kwietnia 2018 roku. Początkowo zawierała jedynie krótką informację zachęcającą do bycia na bieżąco z wszelkimi nowościami dotyczącymi nowej marki bukmacherskiej w naszym kraju. 

Dzięki zezwoleniu Totalbet działa w Polsce legalnie i można bez problemów i bezpiecznie grać u tego bukmachera. Totalbet oferuje swoim graczom wiele bonusów i ciekawych promocji, warto się z nimi zapoznać bo szkoda nie skorzystać z tych opcji dla nowych graczy.

Promocje bukmacherskie

Back to top button