Systemy bukmacherskie – wszystko, co musisz wiedzieć!

Systemy bukmacherskie – wszystko, co musisz wiedzieć!

Dzisiaj przeanalizowaliśmy dla Ciebie ten temat. Czy są takie systemy, które na 100% gwarantują powodzenie w zakładach bukmacherskich? Jakimi aspektami cechują się płaska stawka oraz progresja? Przeczytaj nasz najnowszy poradnik bukmacherski i dowiedz się który system bukmacherski wybrać.

Czy istnieje system idealny?

Niestety, takiego właśnie systemu nie ma. Gdyby było inaczej, to tak naprawdę zakłady bukmacherskie w ogóle by nie istniały. W końcu ludzie graliby tymi systemami, a firmy hazardowe musiałyby szybko zwijać interes. Można zatem powiedzieć, że dobrze dzieje się, że takich modeli typowania nie ma. Dzięki temu mamy szansę nie tylko oglądać, ale tak samo grać konkretne wydarzenia. Na przykład piłkarskie, siatkarskie, tenisowe itp. Z jednej strony wiesz już zatem, że nie ma jednego, idealnego systemu gry. To jednak tutaj nie wszystko. Z drugiej strony nie można grać bez żadnej strategii. Takie podejście w zdecydowanej większości przypadków kończy się porażkami. Nieprzypadkowo w firmach bukmacherskich zarabia tylko kilka procent typerów. Niektórzy grają bez żadnej taktyki, co nie może skończyć się dobrze. Nie masz zamiaru dołączać do tej grupy? W takim razie powinieneś zdecydować się na najbardziej popularne systemy dla początkujących. Potem możesz wybierać jeszcze bardziej zaawansowane opcje.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Czym cechuje się płaska stawka?

Dopiero zaczynasz z najlepszymi bukmacherami? W takim razie warto wybierać proste i mało skomplikowane systemy. Tak, by nie zrazić się do tej sprawy. Wiele osób nie chce stosować żadnych taktyk. Przez to nie mają do końca kontroli nad całym procesem stawiania. A po wyborze dobrego modelu gry łatwiej jest zapanować nad swoim budżetem itd. Często dla osób początkujących jest polecana płaska stawka. Czym cechuje się ten właśnie system? Chodzi o to, by każdy kolejny kupon grać za dokładnie tyle samo pieniędzy. Jak jednak na początku ustalić ilość inwestowanych pieniędzy? Graj za około 2% posiadanego stanu konta. Takie są wskazówki ze strony ekspertów od dziedziny bukmacherki. Liczy się tutaj także to, by grać kupony (solo albo duble), które będą miały określone kursy. Najlepiej zdecydować się na opcje wynoszące minimum 2.30. Wszak jeśli w tym wypadku Twoja skuteczność będzie wynosić co najmniej 50%, to będziesz na plusie. Jeśli zaś zakładasz, że Twoja skuteczność będzie większa (na przykład około 70%), to automatycznie kursy mogą być mniejsze. Musisz to sobie wszystko na spokojnie przeliczyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A może warto grać progresją?

To także dość prosty i jednocześnie całkiem skuteczny system. Jest on stosowany między innymi w trakcie obstawiania remisów danej drużyny. Wybrałeś konkretny klub? Uważasz, że w ciągu na przykład najbliższych dziesięciu meczów ta ekipa zanotuje remis? W takiej sytuacji możesz grać progresją. Zacznij od jak najmniejszej stawki, by nie zabrakło Ci pieniędzy na kolejne poziomy. Im ich więcej, tym mniejsze ryzyko porażki. Jeśli dany klub nie zremisuje w pierwszym meczu, to w drugiej potyczce stawka powinna być podwojona. I tak aż do skutku. W tym systemie nie jest ważne, czy trafisz od razu czy dopiero za szóstym podejściem itd. W końcu zawsze będziesz na plusie. Pamiętaj jednak o tym, by zwiększać stawki za każdym kolejnym razem.

Promocje bukmacherskie

Back to top button