STS legalny Polski bukmacher 2019

Legalny bukmacher STS jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce, chętnie odwiedzanym przez grono wiernych klientów, którzy od lat już zostawiają u niego pieniądze.

sts bukmacher online
Legalny bukmacher STS

Firma zadebiutowała w 1997 roku i od tamtej pory rozwija się dynamicznie, cały czas otwierając nowe punkty przyjmowania zakładów wzajemnych, na terenie całego kraju. 
W dniu dzisiejszym takich punktów jest ponad 500, jest to ogromna ilość, dzięki czemu firma jest bardzo dobrze rozpoznawana przez wielbicieli bukmacherki.

STS legalny bukmacher 2019

Oferta bukmachera STS jest dość szeroka, co tydzień jest przyjmowane ok. 900 tysięcy zakładów na różnego rodzaju zdarzenia sportowe z dyscyplin takich jak popularna piłka nożna, hokej, siatkówka, tenis, piłka ręczna itp., minimalna stawka na zakłady to 1 zł.

Od dobrych kilku lat w STS można zawierać zakłady przez Internet.
Była to jedna z pierwszych tego typu realizacji wśród legalnie działających zakładów sportowych. Dzisiaj oczywiście takich firm jest o wiele więcej.

13 lipca 2011 firma Star-Typ-Sport (STS) złożyła wniosek do Ministerstwa Finansów o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Internecie. Był to pierwszy tego typu wniosek złożony przez operatora bukmacherskiego w Polsce. Ministerstwo Finansów miało pół roku na przyjęcie lub odrzucenie wniosku, lecz firma otrzymała takowe już na przełomie października i listopada 2011 roku, wniosek został przyjęty i STS mógł wprowadzić możliwość gry przez Internet.

Kolejną firmą, która wprowadziła możliwość gry przez internet była Fortuna, która dzisiaj jest liderem wśród legalnych bukmacherów w Polsce.

W tej chwili na stronie firmy możemy sprawdzić kursy na aktualne wydarzenia sportowe, godziny otwarcia poszczególnych punktów przyjmowania zakładów, a także wyniki spotkań i statystyki.

Promocje bukmacherskie

Back to top button