Rodzaje kuponów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie cieszą się w ostatnim czasie w Polsce bardzo dużą popularnością. Wynika to z tego, że na tym rynku panuje obecnie coraz większa konkurencja. Powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich, które dwoją się i troją, aby przekonać do siebie typerów. W poniższym artykule tłumaczymy podstawowe rodzaje kuponów bukmacherskich – jest to wiedza niezbędna, którą powinien posiadać każdy zawodnik obstawiający zakłady.

popularne kupony bukmacherskie
Jakie kupony obstawiają typerzy?

Jak wybierać kupony bukmacherskie? 

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy istnieje jeden kupon, który zawsze daje nam gwarancję wygranej. Warto mieć na uwadze, że w chwili obecnej istnieje naprawdę spora ilość rodzajów kuponów i nawet doświadczeni gracze mogą mieć czasami problemy ze zrozumieniem zasad poszczególnych rodzajów zakładów. Czy istnieje jeden kupon, który zawsze się sprawdza, tzw. „złoty środek”, który da nam gwarancję wygranej za każdym razem? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: niestety nie. Bardzo wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań, takich jak rodzaj typowanej dyscypliny czy posiadany przez nas budżet, który pragniemy przeznaczyć na sfinansowanie swoich zakładów. Jeśli posiadamy duże ilości gotówki, to polecamy przede wszystkim wysyłanie niżej scharakteryzowanych singli. 

Osoby, które chcą traktować obstawianie zakładów wyłącznie jako formę dodatkowej rozrywki, powinny wybrać zakłady akumulowane, czyli popularnie nazywane tak przez wielu akumulatory. Należy mieć na uwadze, że wszystko zależy od tego, jakie są nasze umiejętności. Wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń uczymy się również wybierać takie kupony, które najbardziej przypadają nam do gustu. Istotne są nasze preferencje, które warto sprawdzić poprzez przetestowanie wszystkich z niżej opisanych kuponów. Zatem jakie są rodzaje kuponów bukmacherskich? Sprawdźmy to. 

Najczęściej wysyłane kupony bukmacherskie

Niżej opisujemy kupony bukmacherskie, które cieszą się wśród graczy największą popularnością. Zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z ich charakterystyką. 

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny an bonus cashback

Single – kupony na zakłady pojedyncze

Zakłady pojedyncze, czyli popularne single, to kupony, które są najprostsze na całym rynku zakładów wzajemnych. Ich największym atutem jest fakt, że są niezwykle bezpieczne. Nasze szanse na zwycięstwo w przypadku wysłania kuponu singla kształtują się na poziomie od 33 do 55 procent – jest to zatem bardzo wysoki pułap. Bardzo wiele zależy również od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się wytypować. 

W przypadku, gdy wybierzemy wariant piłki nożnej pod nazwą 1X2, to wtedy nasze szanse wyniosą 33,33 procenta. Uzasadnienie takiego stanu rzeczy jest niezwykle proste – wynika to z tego, że mecz piłki nożnej może skończyć się wyłącznie na trzy sposoby – albo wygraną jednej z dwóch drużyn, albo remisem. Nie ma innej możliwości. 

Istnieje bardzo prosty sposób na podwyższenie swoich szans na wygraną – należy obstawiać takie sporty, które mogą zakończyć się w dwojaki sposób. Jedną z takich dyscyplin sportu jest koszykówka. W jej przypadku mecz może skończyć się wyłącznie wygraną jednej z dwóch drużyn, zatem szanse są na poziomie 50%. 

Na obstawianie zakładów pojedynczych decydują się gracze mogący pochwalić się posiadaniem wysokiego bank roll. Single lubią również wysyłać osoby, które mają czas na przeprowadzanie wielu czasochłonnych analiz. 

Kupony Double oraz Treble

 Jest to rodzaj kuponów obarczony wyższym ryzykiem. Kupony Double to taki typ kuponów, w których musimy obstawić minimum dwa zdarzenia. W większości przypadków gracze dobierają je tak, aby współczynnik zakładu wynosił minimum 2,0. W ten sposób nasza potencjalna wygrana będzie wynosiła mniej więcej tyle, co postawiona przez nas stawka.

Jeśli zdecydujemy się na to, aby obstawić zakład Treble, musimy pamiętać o tym, że jest to jeszcze mniej bezpieczna forma zakładu – zakład jest wygrany tylko wtedy, gdy obstawione przez nas 3 spotkania okażą się wygrane. Rozrzut kursowy w przypadku tego rodzaju kuponów jest jeszcze większy – niektórzy typujący wysyłają kupony Treble ze współczynnikiem ogólnym nawet na poziomie 10,00.

Promocje bukmacherskie

Back to top button