Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Na internecie istnieje wiele poradników, które są niestety w większości bezużyteczne, z racji tego że skupiają się głównie na tym, aby przedstawić nam albo użyte (czyli znane bukmacherowi) sposoby obstawiania, lub też udzielają porad zrozumiałych dla bardzo wąskiego grona ludzi, a przecież nie na tym polegają poradniki dla osób początkujących nieprawdaż? Dlatego my, zamierzamy wam przedstawić bardzo prosty i przejrzysty poradnik – napisany ,,od serca”!

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Zanim obstawisz – musisz pamiętać o kilku sprawach

Przede wszystkim musisz pamiętać o kilku kluczowych sprawach. Przedstawię ci je na liście, a następnie omówię każdy element. Zacznijmy może od tego :

– Twoja firma bukmacherska

– Rodzaje zakładów bukmacherskich

wiedza o sporcie który chcesz obstawiać

– typowanie (samo w sobie)

A więc zacznijmy od samego początku. Typowanie zakładów bukmacherskich nie może się odbyć bez kogoś, kto te zakłady przyjmuje – czyż nie? Dlatego też na samym początku kluczowe jest to, aby dobrać odpowiednią dla nas firmę bukmacherską. Tutaj musisz pamiętać o kilku kolejnych kwestiach, takich jak – czy dana firma bukmacherska jest legalna? Jaki bonus będzie dla mnie najlepszy?

Może zacznijmy od legalności danego bukmachera?

To, czy dany bukmacher jest legalny, czy też nie, tak naprawdę niewielu ludzi obchodzi, co jest jednak niesłuszne, z racji tego że nikt chyba nie lubi, kiedy fiskus każe mu płacić podatki, a zapewne też nikt nie chce otrzymać kary od tejże instytucji, czyż nie? Skracając jednak temat do minimum, zawsze przed wyborem zobaczcie czy dany bukmacher posiada taką regułkę, najczęściej jest ona schowana na samym dole jego strony, a wygląda to mniej więcej tak :

,,BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. ‘’

Jeśli ten bukmacher, u którego chcecie obstawiać, takiej regułki na swojej stronie nie posiada, to po prostu oznacza że nielegalnie oferuje swoje zakłady w Polsce, i musicie go unikać (aby nie dostać kary).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

A jak to jest z bonusem?

Każda firma bukmacherska oferuje nowym graczom darmowy bonus bukmacherski na start, aby zachęcić ich do obstawiania właśnie u nich, a nie u konkurencji. Często są to ciekawe oferty, i można w nich przebierać, ale najlepszym wyborem zawsze będzie darmowy freebet bukmacherski, czyli tak naprawdę (prawie) darmowe pieniądze, za które możemy obstawić nasz pierwszy zakład.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Jest ich kilkanaście, ale ja opiszę tutaj jeden, najprostszy, na start powinno wystarczyć. Chodzi mi tutaj o zakład 1×2 – polega on na tym, że typujemy albo zwycięstwo gospodarzy (1), remis (x), bądź też (2) – zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, jeśli chodzi o piłkę nożną.

Wiedza o sporcie a bukmacherka

Jeśli chcemy obstawiać sport w bukmacherce, to musimy się na tym sporcie po prostu znać. Najlepiej, jeśli będzie to sport który już uprawialiśmy, ponieważ wtedy będziemy w stanie przewidzieć niektóre sytuacje, na moment przed tym jak się wydarzą na ekranie. A czymże jest bukmacherka, jak nie przewidywaniem wydarzeń na przód?

Typowanie

Obstawianie zakładów bukmacherskich z sukcesami nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego też musimy pamiętać o tym, żeby się do tego odpowiednio przygotować – w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, nieprawdaż?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button