Poradnik bukmacherski dla tych, co chcą lepiej grać na zakładach bukmacherskich

Gra na zakładach bukmacherskich to naturalnie świetna zabawa dla wielu osób – jednakże z drugiej strony, jeśli chcemy zacząć typować ,,na poważnie” (czyli po prostu zacząć wygrywać z bukmacherem) to musimy się do tego przyłożyć. Co więc musisz zrobić, aby lepiej grać na zakładach bukmacherskich? O tym – i więcej już za moment!

Poradnik bukmacherski dla tych, co chcą lepiej grać na zakładach bukmacherskich

Zacznij od opanowania podstaw analizy bukmacherskiej

Jeśli jesteś biegły w podstawach analizy bukmacherskiej, będziesz mógł bez problemu zacząć zauważać swoje błędy, które poprzednio popełniałeś na typach sportowych. Zaawansowana analiza wykracza daleko poza terytorium podstaw, ponieważ skupia się na najmniejszych szczegółach takich jak strategia danego zespołu czy nawet to, czy dany piłkarz ma ochotę nadal grać w tym klubie. Często zdarza się, że bukmacherzy w ogóle nie brali pod uwagę powyższych dwóch czynników przy tworzeniu zakładu, więc nieprawidłowo oszacowali kursy. W takim razie możesz to wykorzystać, oraz obstawić w ten sposób, który wykiwa bukmachera. Proste, prawda?

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jednakże sama nauka podstawy nie jest prosta, ponieważ musisz przeanalizować możliwie jak najwięcej wiadomości, które możesz dostać od mediów społecznościowych, jakie używa twoja ulubiona drużyna, albo też skorzystać z for bukmacherskich, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej drużyny. Ważne jest również sprawdzenie historii spotkań między dwoma zespołami, których spotkanie chcemy obstawiać. Ale musimy to zrobić we właściwy sposób. Nie polecamy jednakże bazować na meczach sprzed kilku lat. Ważne jest, aby sprawdzać tylko mecze na początku ostatnich kilku sezonów. Upewnij się, również że możesz obejrzeć dane spotkanie. W XXI wieku znalezienie źródła danego meczu piłkarskiego nie jest dużym problemem, bo najczęściej możesz obejrzeć to spotkanie u legalnych bukmacherów, którzy transmitują takie spotkania.

Czy warto jest obstawiać zakłady akumulowane?

Jeśli jesteś początkującym początkującym graczem, najlepiej skupić się na tak zwanych zakładach pojedynczych, czyli na ,,singlach”. W przypadku zakładów akumulowanych, jedno nieudane zdarzenie spowoduje utratę wszystkich Twoich wygranych, więc zastanów się dokładnie przed umieszczeniem kuponu AKO w serwisie bukmacherskim. Z jednej strony zakłady te przyciągają więcej zwycięzców dzięki różnym kursom, ale z drugiej strony ryzyko wygranej jest o wiele większe. Oczywiście możesz obstawiać AKO, ale zalecamy, abyś tego nie robił, jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Pamiętaj również o tym, żeby..

Nie stawiać na swoją ulubioną drużynę lub gracza. Jako kibic mogłeś przecenić umiejętności i zdolności sportowców. Dobrym pomysłem jest obstawianie swoich ulubionych meczów, ponieważ wtedy będziesz bardziej zaangażowany w to, aby na przykład lepiej przeanalizować ich grę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button