Poker online a kwarantanna – poradnik

Poker online w czasie kwarantanny to dość niecodzienna sprawa. Już od początku tego roku zanosiło się na to, że gra w pokera dla wielu zostanie utrudniona, i także też się stało, a do dodatkowo niektóre kwestie jeszcze bardziej utrudniły granie w pokera online. Możemy tu nadmienić, że oczywiście w tym zamieszane są lewicowe media. No dobrze, ale czy w czasie kwarantanny możemy grać w pokera online?

Jak wirus wpłynął na grę w pokera online?

Otóż z powodu wyjścia na światło wirusa z miasta Wuhan (Chiny), jak wspominaliśmy wcześniej, szybko pojawiła się kwarantanna, która sprawiła że w pokera aktualnie możemy grać tylko przy pomocy internetu. Na ten moment tylko spółka Totalizatora Sportowego może oferować Polakom legalnego pokera online. Naturalnie nie jest to forma, jaką niektórzy by sobie życzyli, a to wszystko wina Chińczyków, którzy zdecydowali się zachować wirusa przez ponad miesiąc w tajemnicy. Jednakże czy na pewno jest to jedyna opcja na grę w pokera online?

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Betgames sts – alternatywa do państwowego Total Casino

STS była pierwszą firmą, która postanowiła zrobić coś dla graczy, którzy lubią grać w pokera online. To właśnie u sts można obecnie znaleźć tak zwane Betgames, czyli legalne zakłady na gry karciane, takie jak : poker bez depozytu, wojnę czy też bakarata. Naturalnie ta opcja na grę online jest w pełni legalna, jednakże wygląda ona nieco inaczej, niż byśmy byli w stanie to sobie wyobrazić, jednakże po opisaniu tej usługi na pewno wszystko się wam wyklaruje. Dodatkowo Betgames również prawdopodobnie będzie normalnie operowało w czasie kwarantanny.

Jak gra się w betgames?

Otóż różnica pomiędzy zwykłym pokerem online a betgames polega na tym, w tej usłudze obstawiamy symulowane gry karciane – które jakby tak nie patrząc są bardziej zakładami bukmacherskimi. Zasady są zatem zachowane, ale w takiej formie, by były zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Rozgrywka działa na tej zasadzie, że w transmisji na żywo widzimy panią krupier oraz grę, którą wybraliśmy.

Może to być poker, bakarat czy też wojna. Pani krupier informuje nas o wszystkich ważnych aspektach gry, takich jak kiedy możemy zacząć obstawiać, kiedy zakłady się kończą, etc. Całą resztą zajmuje się panel gry, który widzimy po lewej stronie naszego ekranu w trakcie rozgrywki. Po prawej stronie znajduje się czat, na którym możemy konwersować z osobami które również obstawiają w tym momencie swoje wyniki. Przy okazji – jest mniejsza szansa na to, aby się zarazić koronawirusem!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button