Obstawianie zakładów na e-sport – jak zacząć?

Typowanie zakładów na e-sport dla początkującego może być dość przytłaczającym zadaniem. Wiele osób zaczyna typowanie bez żadnego przygotowania, przez co nie jest w stanie odpowiednio się przygotować do wygranej. Jak więc zacząć typować zakłady na e-sport, aby (prawie) zawsze wygrywać?

Obstawianie zakładów na e-sport – jak zacząć?

W pierwszej kolejności – dobry bukmacher

Ułatwi to Wam później wiele rzeczy – szybko się o tym przekonacie. Jak wybierać porządną firmę? W tym celu możecie na przykład korzystać z różnych rankingów. Pomocna klasyfikacje zawierają niezbędne informacje. Można tam znaleźć sprawdzone firmy bukmacherskie, które już od dłuższego czasu działają w branży bukmacherskiej. Takie podmioty są między innymi całkowicie legalne. Tak naprawdę warto wybierać jedynie tego typu firmy. Muszą ona posiadać odpowiednie dokumenty zaakceptowane przez nasz rząd do oferowania swoich usług w sektorze zakładów wzajemnych.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Co jeszcze brać pod uwagę wybierając bukmachera?

Ilość opcji, dzięki którym można wpłacać i wypłacać gotówkę na swoje konto. To nie tylko przelewy bankowe. Często ludzie wybierają również karty płatnicze. Dobry bukmacher internetowy to szeroka oferta zakładów. Można wybierać spośród popularnych i mniej popularnych dyscyplin. Na zawodników czekają także atrakcyjne promocje. Już na samym starcie można otrzymać hojny bonus bukmacherski na start. W dobrym bukmacherze to jednak dopiero początek. Okazuje się, że można naprawdę stosunkowo szybko założyć swoje konto przez internet. Macie już wybranego bukmachera? Chcecie teraz założyć konto? Po wejściu na stronę internetową należy kliknąć przycisk Rejestracja. Jakie dane są niezbędne? Ogólnie standardowe. Nie obejdzie się bez podania swojego imienia oraz nazwiska. Tak samo należy określić dokładny adres zamieszkania i datę urodzenia.

Czasami niezbędne jest także potwierdzenie swojej tożsamości. W tym celu trzeba wysłać skan dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu – wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w regulaminie. Nie trzeba obawiać się wykonania tej czynności. Zwłaszcza, że jest to standardowa procedura. Dobra firma starannie przechowuje tego typu informacje. W związku z tym nie są one dostępne dla osób trzecich. Ogólnie proces rejestracji trwa mniej więcej kilka, maksymalnie kilkanaście minut. Potem trzeba zazwyczaj potwierdzić adres e-mail i kliknąć link aktywacyjny.

Jak typować mecze e-sportowe?

Sporo ludzi zastanawia się, czy typowanie meczów na e-sport jest proste. Jak najbardziej tak. Na początek należy wybrać konkretną grę i znaleźć dane spotkanie. Potem trzeba dodać wybrane zdarzenie do kuponu. Można grać single lub zakłady akumulowane. Każdy musi określić stawkę, a następnie zatwierdzić kupon. Jeśli coś wygracie, to nie musicie już nic dodatkowo robić, ponieważ gotówka trafi na Wasze konto w sposób automatyczny. Typowanie meczów e-sportowych nie jest ciężkim zadaniem, ponieważ wystarczy że przygotujemy się do tego w odpowiedni sposób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button