Obstawianie u Polskiego bukmachera za granicą

Co zrobić jeśli akurat toczą się Mistrzostwa Świata, a ż ona złapała bilety na tanie wakacje za granicą. Jedną z opcji jest oczywiście nie pojechać, ale ze względu na możliwe konsekwencje nie radzimy z niej korzystać. No nic, trzeba będzie złapać Wi-Fi w hotelu i oglądać mecze na telefonie. Podobnie z obstawianiem. Tyle dobrych meczów i okazji, nie można tego przegapić. Zaraz, zaraz. A jak wygląda sprawa z legalnością obstawiania za granicą? Czy nie czekają nas żadnego konsekwencje?

obstawianie za granicą
Czy obstawianie za granicą u Polskiego bukmachera jest możliwe?

Obstawianie u polskiego bukmachera za granicą – czy to możliwe?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy obstawianie u polskiego, legalnego bukmachera za granicą również będzie legalne. O ile w przypadku pobytu w jednym z krajów Unii Europejskiej nie powinno być żadnych problemów, to co gdy wybierzemy się na wakacje np. na Kubę? 

Na szczęście nie grożą nam żadne konsekwencje. Jeśli tylko hazard w danym kraju nie jest całkowicie zakazany to bez problemu możemy obstawiać zakłady korzystając z hotelowych sieci Wi-Fi. Należy jednak pamiętać, że wyjazd z kraju nie wiąże się z pozwoleniem na przekraczanie wszystkich praw i w dalszym ciągu podlegamy polskiemu kodeksowi. Z tego powodu nie możemy zrobić skoku w bok i skorzystać z usług nielegalnych w naszym kraju bukmacherów, tylko jesteśmy zobowiązani do obstawiania zakładów u naszych rodzimych posiadaczy licencji. 

Bezpieczne obstawianie za granicą wiąże się jednak z kilkoma ograniczeniami. Przede wszystkim musimy pamiętać, żeby logować się tylko i wyłącznie z zabezpieczonych sieci, do których dostęp jest limitowany hasłem. Daje nam to pewne gwarancje bezpieczeństwa, że nasze dane nie wypłyną na szerokie wody. Podobnie wygląda sprawa z urządzeniami, na których logujemy się do bukmacherów.

kod promocyjny sts
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Korzystanie z własnego laptopa lub smartfona to podstawa. Zdecydowanie nie należy logować się do bukmachera z publicznie dostępnego komputera. Jeszcze większą uwagę należy przyłożyć do logowania się na nasze konto bankowe. Starajmy się unikać podawania tych danych jak tylko możemy.

Granie u nielegalnych bukmacherów – czy jest możliwe?

Korzystanie z nielegalnych w Polsce bukmacherów jak bet365, będąc za granicami kraju, może kusić. Należy jednak pamiętać, że może się to wiązać z poważnymi konsekwencjami. Po pierwsze większość bukmacherów nie pozwala na rejestrację obywateli Polski, a jeśli już nam się uda, to będziemy łamać prawo i próba przelania pieniędzy na konto zagranicznego bukmachera albo próba dokonania wypłaty, może się wiązać z większym zainteresowaniem Urzędu Skarbowego naszą osobą.

W momencie wykrycia naszej nielegalnej gry przez fiskusa, gracz jest zobowiązany zwrócić do kasy państwa sumę włożonych oraz wygranych pieniędzy, a także uiścić grzywnę w postaci 120 stawek dziennych. Oznacza to, że nie dość, że wszystkie wygrane pieniądze będziemy musieli zwrócić, to w dodatku taki „skok w bok” może nas kosztować nawet dodatkowe 37 tysięcy złotych. 

Jak widać, lepiej nie ryzykować i pogodzić się z 12% podatkiem u naszych lokalnych bukmacherów jak Fortuna czy Etoto. Co prawda dużo ciężej wyjść na plus, ale za to nie grożą nam żadne konsekwencje.

Promocje bukmacherskie

Back to top button