O czym powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz obstawiać e-sport?

Niekiedy tak w życiu bywa, że nie możemy wyjść z domu, i się nudzimy. Naturalnie szukamy sobie jakiegoś sposobu na rozrywkę, jednakże czemu by nie zacząć zarabiać na zabawie? Jeśli chcesz się podjąć takiej ścieżki, to nie zaczynaj typowania, jeśli nie poznasz naszych porad!

O czym powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz obstawiać e-sport?

Obstawiaj tylko te gry, które znasz.

Zapomnij o obstawianiu e-sportów, których nazw nawet nie kojarzysz. Twoja gra powinna być oparta na dokładnej analizie spotkania e-sportowego. Aby wykonanie tej analizy było zadaniem prostszym, najpierw wybierz grę, w której czujesz się naprawdę mocny. Śledź aktualności, sprawdzaj wyniki i statystyki swoich ulubionych drużyn, czy też sam w nią graj. Aby wygrywać na zakładach e-sportowych, musisz stać się specjalistą w danej dziedzinie aby mieć szanse na wygraną z bukmacherem. Wiedza na temat danej gry znacznie ułatwia generowanie zysków na twoich typach.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Zadbaj o analizę

Analiza bukmacherska ma potężną moc i jest absolutną podstawą do zyskownej gry w szerszej perspektywie czasu. Dokonując analizy przedmeczowej musisz uwzględnić szereg czynników, które będą ważne do wytypowania danego turnieju e-sportowego. Analizując wszystkie te czynniki możesz bowiem obiektywnie określić prawdopodobieństwo, że Twój typ na e-sport okaże się udany.

Wybieraj wyłącznie wartościowe kupony

Tak zwane ,,ValueBety” – to wartościowe i najbardziej opłacalne zakłady, w których kurs na dane zdarzenie jest nieco zawyżony w stosunku do prawdopodobieństwa, że taki scenariusz może się wydarzyć. Szanse obliczamy oczywiście na podstawie wcześniejszej analizy przedmeczowej. Następnie, określony przez nas wynik procentowy zamieniamy na ułamek liczbowy, a później sprawdzamy czy dany zakład jest dla nas wartościowy.

Naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że na przykład grając „pewniaki” po niskich kursach możesz zbudować wysoką skuteczność powyżej 80%. Ale co z tego, skoro jeden przegrany zakład wiąże się z utratą równowartości kilku wygranych? Tu pojawia się pojęcie Yield. Jest to stosunek wygranych środków do wydanych pieniędzy. Jeśli więcej zarabiasz niż wydajesz, Twój Yield jest dodatki i wskazuje na zysk w dłuższej perspektywie czasu.

Naucz się zarządzać swoim kapitałem

Przeznacz na zakłady e-sportowe kwotę, którą możesz pozwolić sobie stracić. Nigdy nie ryzykuj zadłużenia i problemów finansowych. Jeśli dysponujesz małą kwotą, na początku postaraj się poczekać, zbierając nieco większą sumę. Daje ona znacznie większe możliwości i pozwala na o wiele bardziej zyskowną grę. Właściwe stawkowanie zakłada, że na jeden zakład nie powinniśmy przeznaczać więcej niż procent z naszego kapitału.

Nie opieraj się wyłącznie na pewniakach

Wielu początkujących typerów zaczyna od wyszukiwania typów bukmacherskich innych graczy, jednakże zapomina o tym, że mogą z nich skorzystać, ale nigdy nie powinni brać ich za jedyne źródło wiedzy. Nawet jeśli pochodzą od bardzo poważanego typera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button