Najlepsze porady dla graczy pokera

Poker online to jedna z tych gier, w której musimy cały czas się uczyć, aby wygrywać, dlatego też dzisiaj przedstawimy wam najlepsze pokerowe porady.

Najlepsze porady dla graczy pokera
Najlepsze porady dla graczy pokera

Aby wygrać w pokerze, trzeba podejmować właściwe decyzje

Nawet najlepsi gracze czasami przegrywają, zatem nie rezygnuj z zabawy się kiedy przegrasz kilka rozdań, ponieważ jeżeli zaczniesz podejmować prawidłowe decyzje, możesz zacząć znowu wygrywać. Nie oczekuj, że wygrasz każde rozdanie, ponieważ jest to niemożliwe, jednak zawsze staraj się wygrywać, dlatego nie oceniaj swoich umiejętności gry w pokera po kilku rozdaniach, ale zawsze patrz na swoje ogólne wyniki i postaraj się wyciągnąć z nich lekcję. Zmieniając lekko temat – większość graczy zastanawia się czy poker online jest w polsce legalny? Otóż jest, tylko że niekoniecznie w takiej formie, jakiej większość graczy by sobie tego życzyła, ale o tym opowiemy wam innym razem.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Podczas gry – emocje trzymaj na wodzy

Niektórzy gracze mogą próbować wykorzystywać twoje emocje przeciwko tobie. Przy grze w pokera należy zawsze zachować spokój i unikać jakichkolwiek emocjonalnych zagrań. Działanie pod wpływem emocji powoduje, że zamiast kierować się logicznym myśleniem, podejmujesz nieprawidłowe decyzje. Na przykład, jeżeli masz złą passę, niektórzy gracze mogą droczyć się z Tobą wiedząc, że już jesteś zirytowany. Jeżeli tak się stanie, należy opuścić grę, aby ochłonąć. Gra nadal będzie dostępna za kilka godzin, będzie też dostępna następnego dnia. Więc oczyść umysł przed ponownym zagraniem.

Darmowy Bonus od firmy STS. Bukmacher ten przygotował dla nowych graczy bonus 29 zł bez depozytu, w sam raz żeby przetestować nowe usługi tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany jeśli gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około godzinie od rejestracji.

Blefuj tylko kiedy chcesz się czegoś nauczyć

Blef nie jest zalecaną strategią dla początkujących graczy, ponieważ wymaga lat praktyki i zależy od twoich umiejętności utrzymania twarzy ,,pokerzysty” – oznacza to, że niezależnie od tego, czy masz dobrą, czy złą rękę, masz taki sam wyraz twarzy, w ten sposób inni gracze nie będą wiedzieć kiedy blefujesz. Blefowanie oznacza, że podnosisz zakład nawet mając bardzo słabą rękę. Skutkiem tego jest że inni gracze, które mogą mieć dużo mocniejsze układy, pasują myśląc, że masz lepszą rękę. Nie należy blefować zbyt często, bo być może inni gracze cię na tym złapią, a wtedy masz po grze.

Zagranie Check – Raise

Wielu z was zadaje sobie to pytanie – jak grać w pokera? Otóż najlepiej jest przede wszystkim nie tracić głowy, ale też wykorzystywać różne techniki. Zagranie Check-raise stanowi jedną z podstawowych, choć jednocześnie skutecznych taktyk, jakie możesz dodać do swojego arsenału zagrań. Dzięki czekaniu i podbijaniu zakładów przeciwnika, możesz wykorzystać jego pozycję przeciwko niemu, aby uzbierać więcej pieniędzy w puli i – jeśli nie przeszarżujesz – aby zmusić go do odrzucenia najwyższego układu przy Twoim blefie. Zagranie check-raise można zasadniczo wykonywać na dwa sposoby.

Albo sądzisz, że masz w ręku najlepszy układ najlepszy układ i podbijasz stawkę, aby podwyższyć wartość puli i zebrać w puli więcej pieniędzy, albo sądzisz, że to Twój przeciwnik ma najlepszy układ i wykorzystujesz ten sposób do blefowania, aby przeciwnik spasował. To zagranie bardzo przydaje się w rozgrywkach takich odmianach pokera jak texas poker hold’em, które online są dostępne na przykład w Betgames STS. Naturalnie z racji restrykcyjnych przepisów w naszym kraju jest to jedynie legalne obstawianie kart, czyli my sami nie gramy, ale na ten moment jest to jedyny sposób na to, abyśmy mogli legalnie grać w pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button