Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Z roku na rok zwiększa się liczba podmiotów, które oferują możliwość legalnego obstawiania rozmaitych wydarzeń sportowych. Dzisiaj dowiecie się o trzech najlepszych firmach bukmacherskich, które w tym momencie funkcjonują w branży hazardowej.

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

Legalny bukmacher Fortuna

Na pierwszy rzut „pójdzie” Fortuna. Ta firma bukmacherska została założona w 1997 roku. To polskie przedsiębiorstwo, które działa oczywiście całkowicie legalnie. Fortuna posiada zatem wszystkie najważniejsze dokumenty odnośnie oferowanie usług w branży bukmacherskiej. Warto też dodać, że firma bukmacherska Fortuna zdobyła prestiżowy tytuł mecenasa polskiego sportu. Jakie można tutaj grać kupony? Tak naprawdę jest pełne pole do manewru. Użytkownicy mogą grać single, zakłady akumulowane, ale nie tylko. Do wyboru są również typy systemowe. Minimalna stawka na zakład to tylko 2 PLN. Maksymalna wygrana znajdująca się na jednym kuponie to natomiast 601 000 PLN…

Jak można wpłacać czy wypłacać pieniądze? Między innymi macie okazję zdecydować się na przelew bankowy. Do wyboru są również karty płatnicze, a także portfele internetowe. Fortuna gwarantuje bardzo urozmaiconą ofertę. Bez żadnego kłopotu można znaleźć najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Co ważne, nie brakuje także wydarzeń o wiele bardziej niszowych. Dzięki temu gracze na pewno znajdą coś wyłącznie dla siebie.

Zakłady bukmacherskie STS

Bardzo dobrym wyborem jest także STS. To polska, legalna firma bukmacherska. STS powstało w 1997 roku. Jeśli nie wiecie, gdzie zarejestrować swoje konto, to swobodnie możecie zdecydować się na taki wariant. Klienci mogą grać tutaj rozmaite zakłady – nie tylko pojedyncze, ale także złożone. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stawiać również zakłady systemowe. Minimalna stawka to tylko 2 PLN.

Jak dużo można tutaj maksymalnie wygrać pieniędzy – z jednego kuponu? To aż 500 000 PLN. Transakcje finansowe mogą być realizowane na kilka różnych sposobów. To choćby karty płatnicze, portfele internetowe. Inne dostępne warianty to Dotpay, PayU, Tpay, BLIK. Ciekawą alternatywą jest możliwość wpłaty gotówki w punkcie stacjonarnym. Oferta w przypadku STS także jest bardzo urozmaicona. Swobodnie można zdecydować się na takie dyscypliny, jakie choćby piłka nożna lub skoki narciarskie. Nie brakuje również mniej popularnych opcji. Chodzi nam o snooker, rugby, szachy, krykiet itp.

Bukmacher ETOTO

Firma bukmacherska ETOTO powstała stosunkowo niedawno, ponieważ w 2011 roku. Obecnie jest chyba najbardziej aktywna w mediach społecznościowych. Z ETOTO współpracują między innymi takie znane osobistości w świecie sportu, jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto czy Tomasz Smokowski. Tutaj także mówimy o podmiocie całkowicie legalnym i bezpiecznym. Jakie kupony można grać? Takie same, jak powyżej.

W związku z tym w ETOTO macie okazję typować zdarzenia pojedyncze, złożone, a także grać systemami. Minimalna stawka na kupon to jedynie 0,24 PLN. Na pewno interesuje Was to, jak dużo gotówki można maksymalnie wygrać z jednego kuponu. W tym przypadku to 500 000 PLN. Transakcje finansowe można realizować poprzez karty płatnicze lub wariant Przelewy 24. W przypadku tej firmy hazardowej także nikt nie będzie narzekał na ilość opcji do stawiania, ponieważ oferta jest bardzo bogata.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button