Lotto jak grać w internecie

Z pewnością wiele osób wychodzi z założenia, że Lotto nie jest możliwe przez internet. Niemniej od niedawna jest inaczej i trzeba powiedzieć wyraźnie, jest to bardzo dobry ruch z perspektywy graczy. W końcu mówimy o kolosalnym ułatwieniu.

lotto w internecie
Jak grać w Lotto przez internet?

Lotto przez internet – czy to możliwe?

Zapewne nie brakuje obaw dotyczących gry przez internet. Jeśli jednak zwróci się na wszystko uwagę, obawy powinny bardzo szybko zniknąć. Zacznijmy od weryfikacji. Patrząc pod kątem rejestracji, jest wszystko, co być powinno.

Realia przedstawiają się następująco: konieczne jest podanie numeru i serii dowodu osobistego, numeru PESEL oraz miejsca zamieszkania i numeru konta bankowego (naturalnie konto bankowe jest nieodzowne do tego, aby wypłacić ewentualną wygraną).

Poza tym trzeba wysłać skan dowodu osobistego. Procedura ta związana jest z prawem obowiązującym w Polsce, jeśli chce się uprawiać hazard, nieodzowne jest okazanie dowodu tożsamości. Podobne reguły mają się przy okazji Lotto.

Kiedy gra ma miejsce w wyznaczonym punkcie, zapewne wielokrotnie odstępuje od tej zasady (oczywiście chodzi o sytuację, w której ewidentnie widać, że dana osoba jest pełnoletnia).

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że Lotto online to próba wyjścia naprzeciw oczekiwaniom. Biorąc to pod uwagę, nasuwa się pytanie, czy ta próba przyniosła zamierzony efekt?

Nie pozostaje nic innego, jak odnieść się do tego, co ma miejsce po zalogowaniu, oraz czego się spodziewać jeśli chcemy grać w Lotto w internecie bo to na pewno wielu interesuje.

Wydaje się, że Totalizator Sportowy wykonał naprawdę dobrą robotę i nie powinno być problemów z grą. Można zaryzykować, że ewentualne wątpliwości mogą dotyczyć jedynie subskrypcji (niemniej tylko wtedy, gdy nie przeczyta się szczegółów).

Mówiąc wprost — subskrybowany kupon bierze udział w kolejnych losowaniach (przerwanie subskrypcji jest w przypadku jej wyłączenia bądź braku wystarczających środków na koncie).
Wypada także wspomnieć, że możliwa jest również gra przez aplikację.

Trzeba jeszcze na koniec wspomnieć o lokalizacji. Rzeczywistość wygląda tak, że lokalizacja nie jest bez znaczenia. Dokładniej mówiąc, strona lotto.pl prosi o dostęp do lokalizacji użytkownika ze względu na to, że gra możliwa jest wyłącznie w Polsce. Jeśli jesteś poza terytorium Polski to nie będziesz mógł grać w Lotto przez internet.

Promocje bukmacherskie

Back to top button