Legalna gra w karty online? – to możliwe!

Każdy Polak słyszał chyba o tak zwanej ,,aferze hazardowej” – w której znani politycy Platformy Obywatelskiej zostali nakryci na wspieraniu biznesmenów związanych z hazardem, dlatego też, aby ugłaskać naród bardzo szybko w życie weszła nowa ustawa hazardowa, która sprawiła, iż większość gier karcianych została wrzucona do jednego wora z resztą gier na pieniądze – przez co pokerzyści stracili całkowicie możliwość gry online przez jakiś czas. Co więc zmieniło Betgames STS?

Legalna gra w karty online? – to możliwe!

Dlaczego Betgames STS jest legalne?

Obstawiając karty w Betgames sts tak naprawdę sami nie gramy w grę, ponieważ my tylko obstawiamy rozdanie, podczas gdy gracze sami prowadzą rozgrywkę.

Jest to naprawdę ciekawy ruch oraz bardzo kreatywny sposób na ominięcie przepisów, a przypominamy wam że jedyna firma dopuszczona do prowadzenia legalnego kasyna online Totalizator Sportowy, który prowadzi Total Casino, która naturalnie należy do naszego państwa, więc nie ma nic w tym dziwnego, iż nasz rząd stara się pochwycić pieniądze z legalnego kasyna online w naszym kraju, jednocześnie nie dopuszczając innych do tego.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Betgames STS – czym ono jest?

To po prostu kreatywne ominięcie przepisów dotyczących nowelizacji ustawy hazardowej – do prowadzenia takiego kasyna online jest dopuszczony tylko Totalizator Sportowy, który jest kontrolowany przez nasze państwo. Jednakże STS także miało ochotę na zysk z tego tytułu, dlatego też wymyśliło Betgames STS – czyli legalne zakłady na karty. Technicznie rzecz biorąc nie jest to wcale granie w pokera online, wojnę czy bakarat, to po prostu zakładanie się kto będzie miał najlepszy układ w rozdaniu.

Jak każdy, kto miał kiedyś styczność z takimi grami jak poker czy wojna – w normalnej grze to my decydujemy jak wygląda rozgrywka. Jeśli chodzi zaś o Betgames STS, sprawa wygląda nieco inaczej, z racji tego iż my wchodzimy tu w rolę widza, czyli nie mamy wpływu na rozgrywkę, ponieważ my tylko obstawiamy rozdania.

Jak gra się w Betgames STS?

Poniżej podamy wam przykład, jak to się robi przy pokerze w Betgames STS.

Przy rozpoczęciu gry zostanie nam udostępniona transmisja na żywo, gdzie widzimy stół oraz uroczą panią krupier, przy rozgrywce rozdaje ona karty oraz przedstawia aktualny stan rozgrywki na stole. W grze jak zwykle – gracze robią swoje, a naszym zadaniem jest wytypowanie wygrywającego rozdania. Jeśli dobrze obstawimy wynik rozgrywki – otrzymujemy pieniądze, jeśli nie, to cóż, życzymy szczęścia następnym razem.

W przypadku grę w wojnę to najprawdopodobniej każdy, kto miał choć minimalną styczność z grami w karty, wie że zawsze najsilniejsza karta wygrywa. W przypadku pokera jest to jego najpopularniejsza odmiana – czyli Texas Hold’em Poker. Naturalnie najmniej znany jest w tym wypadku bakarat, który polega na zdobyciu ilości punktów jak najbardziej zbliżoną do liczby 9, ale o tym opowiemy wam już w naszym przyszłym poradniku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button