Jakie błędy popełniają początkujący pokerzyści?

Jako początkujący gracz pokera, czeka nas sporo wyzwań w naszym nowym hobby. Oprócz zmagania się z podnieceniem, musimy mieć również refleks szachisty, psi węch oraz tak zwaną pokerową twarz. Jednakże mimo iż większość osób myśli że takie cechy posiada, to sporo z nich nadal popełnia dość głupie błędy. Dlatego też, jakich błędów na starcie się wystrzegać? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jakie błędy popełniają początkujący pokerzyści?

Brak ,,szlifowania” swoich umiejętności

Nie da się ukryć, że w naszych czasach ciężko jest dobrać odpowiedni moment na to, aby usiąść na chwilę, i zrobić coś dla przyjemności lub też po prostu usiąść w miejscu gdzie oferuje się karty lokalnie oraz pograć kilka godzin. Kto ma na to czas? Jednakże sporo początkujących graczy nie wie, że mogą skorzystać na przykład z usługi na obstawianie pokera w betgames sts, która pozwoli im na szybkie szlifowanie swoich umiejętności tak naprawdę o każdej porze dnia i nocy.

Za szybkie decydowanie o swojej grze

Pamiętaj o tym, że jaki początkujący gracz grasz, aby wygrać, a nie żeby porzucać sobie kartami. Jeśli jednak jesteś w zbyt gorącej wodzie kąpany i chcesz sobie porzucać – zmień hobby. Każdą decyzję w pokerze trzeba solidnie przemyśleć. Lepiej żeby nie przydarzyło ci się rozegrać rozdania, a później złapać się na tym, że jednak zagrałbyś to inaczej – dlatego nie śpiesz się ze swoją decyzją.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Myślenie ,,jestem najlepszy”

Każdy zbyt pewien siebie początkujący gracz pokera online przegrywa często.  Często również daje się on ponieść emocjom, które doświadczeni pokerzyści potrafią rozpoznać jego frustrację i wykorzystać ją przeciwko niemu.. Dlatego też pamiętaj o tym, żeby grać rozsądnie, ponieważ granie w pokera zbyt pewnie może kosztować cię niemałe pieniądze.

,,Cała wypłata w jedną noc” – czyli szał pokerzysty

Każdy dobry pokerzysta wie, że musi mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi, jednakże często wielu początkujących graczy o tym nie myśli, przez co stawiają oni wszystko co mają. A to bardzo niedobrze, ponieważ w pewnym momencie taki początkujący pokerzysta może nawet się nie obejrzeć porządnie, a następnie mieć swoje posiadłości zajęte przez komornika, gdyż nie dba o to, ile pieniędzy mu zostało. Jeżeli nie potraficie odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, to zamiast grać w poker przez smartfona, znajdźcie inne hobby, na przykład grę w monopol lub inną zabawę, która nie bierze pod uwagę żywej gotówki.

Brak trzymania nerwów na wodzy

Zdenerwowanie początkującego gracza bądź jego zniecierpliwienie są często tym aspektem, który doświadczeni gracze wykorzystują przeciwko początkującemu pokerzyście. Dlatego też, po tym jak się zdenerwujesz grając w pokera warto jest spędzić kilka minut na uspokojeniu się. Aby dobrze grać w pokera w przyszłości, musisz nauczyć się rozpoznawać swoje emocje. Posiadanie zrównoważonego podejścia przeciwko twoim przeciwnikom jest świetne na starcie. Naturalnie jeśli będziesz w stanie w przyszłości zaobserwować że ktoś inny przy stole się denerwuje, i odpowiednio to wykorzystasz, to twoje szanse na wygraną przy następnym rozdaniu automatycznie pójdą w górę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button