Jak założyć konto u bukmachera?

Założenie konta u bukmachera zajmuje zaledwie kilka minut. Trzeba jednak wiedzieć, że aby bawić się w zawieranie zakładów bukmacherskich trzeba być pełnoletnim. Tego wymaga Polskie prawo, z resztą nie tylko. To podstawowy wymóg.

jak założyć konto
Jak założyć konto u bukmachera internetowego?

Oczywiście można podczas rejestracji sfałszować swój wiek, ale lepiej tego robić. Oszustwo wyjdzie na jaw, gdy tylko będziemy chcieli dokonać wypłaty wygranej. Bukmacherzy weryfikują w takich wypadkach tożsamość klienta – żądają np. dostarczenia skanu dowodu tożsamości. 

Z tego samego powodu radzimy – a jest to rada poparta osobistymi doświadczeniami – podawać tylko i wyłącznie prawdziwe dane podczas rejestracji. Nie polecamy także rejestrowania siebie i np. żony z jednego adresu IP, po to, by domagać się dwóch bonusów powitalnych.
Gdyż jest to nieregulaminowe i bardzo szybko możemy stracić w ten sposób swoje konto u bukmachera. 
Warto pamiętać o kodach promocyjnych, które dodają nam dodatkowe korzyści jak darmowe zakłady itp. W Fortunie kod promocyjny to:

Kod promocyjny: BETONLINE

Sama rejestracja u bukmachera internetowego przebiega różnie u różnych bukmacherów. U niektórych otrzymujemy dostęp do swojego konta osobistego już po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. U innych trzeba z kolei zweryfikować zgłoszenie poprzez kliknięcie na link aktywacyjny, który otrzymamy pocztą. 

Reasumując zakładanie konta u bukmachera trwa bardzo krótko, dzięki opcji konta tymczasowego w Fortunie założyć konto możemy dosłownie w minutę, a nawet jak masz szybkie palce to i szybciej.

Promocje bukmacherskie

Back to top button