Jak wpłacić pieniądze do bukmachera online?

Aby postawić swój pierwszy w życiu zakład trzeba po pierwsze założyć konto u bukmachera, a po drugie złożyć u niego depozyt pieniężny. Jak to zrobić? Każdy internetowy bukmacher daje graczowi możliwość złożenia depozytu na co najmniej kilka, a czasami nawet kilkanaście sposobów.

depozyt do bukmachera
Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Jednym z nich jest dokonanie depozytu za pomocą karty płatniczej (np. Visa, Mastercard itp.) Jest to sposób bardzo wygodny, bo deklarowana przez nas wpłata (depozyt) niemal natychmiast pojawia się na naszym koncie u bukmachera. Oczywiście nie każdy dysponuje kartą płatniczą. Warto o nią jednak wystąpić do banku, tym bardziej, że przyda się nam ona np., jeśli chcielibyśmy kupić bilet lotniczy przez internet, czy też zarezerwować pokój w hotelu lub kupić cokolwiek przez internet.

Fortuna kilka dni temu wprowadziła bardzo ciekawą opcję, otóż nie trzeba pełnej weryfikacji konta, wystarczy konto tymczasowe w Fortunie żeby móc od razu grać, oczywiście wcześniej wpłacając depozyt przez szybkie przelewy.

Depozytu, który umożliwi nam zawarcie zakładu u internetowego bukmachera można też dokonać za pośrednictwem klasycznego przelewu bankowego. Jest to jednak metoda o tyle niewygodna, że od momentu dokonania przelewu do czasu, w którym na naszym koncie u bukmachera pojawiają pieniądze, może minąć nawet kilka dni. Tego problemu unikniemy wpłacając kasę za pośrednictwem polskiego systemu Przelewy 24 lub PayU.

W tym przypadku dokonujemy internetowego przelewu bankowego na konto firmy Przelewy 24, a dzięki temu nasza wpłata na koncie bukmachera pojawia się w ciągu kilku, góra kilkunastu minut. Graczom, którzy chcą jednocześnie grać u kilku bukmacherów internetowych na raz (ma to duży sens, gdyż kursy na poszczególne mecze mogą różnić się u różnych buków nawet o kilkanaście groszy) polecamy internetowe portmonetki. Najpopularniejsza z nich to bodaj Skrill. Korzystając z tej metody wpłacamy kasę na osobiste konto w Skrill, a gdy już zostanie ona zaksięgowana możemy dokonywać błyskawicznych depozytów na konta, które założyliśmy u bukmacherów internetowych. 

Promocje bukmacherskie

Back to top button