Jak typować mecze online – aby wygrywać?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że na oglądaniu meczy online można naprawdę nieźle zarobić. Naturalnie wymaga to ogromnej wiedzy o danym sporcie, trochę szczęścia oraz znajomości machinacji bukmacherów – ale da się to zrobić (w końcu nikt nigdy nie da ci nic za darmo – prawda?). Dlatego też dziś opiszemy ci, jak możesz zacząć wygrywać na meczach online!

Jak typować mecze online – aby wygrywać?

Mamy nadzieję że nie myślisz, że gra u bukmachera jest łatwa

Wydaje się, że to czysty sen na jawie, prawda? Marzenie, że możesz naprawdę nieźle zarobić, siedząc wygodnie przed telewizorem lub komputerem przez cały dzień i oglądając mecze swojej ulubionej drużyny. Niestety, ale żeby zarobić dużo pieniędzy – też trzeba postawić dużo pieniędzy, a przy okazji mieć odpowiednią wiedzę, oraz masę szczęścia. Dlatego jeśli marzysz o życiu wyłącznie na zakładach sportowych, najlepiej trochę zmodyfikować te marzenia – bo to łatwy sposób na to, aby kompletnie zrujnować swój budżet, a być może i nawet całe życie. W końcu nie bez powodu istnieje tyle ostrzeżeń o tym, że gra na zakładach bukmacherskich uzależnia. Dlatego też powinieneś myśleć, że gra u bukmachera to rozrywka, a nie sposób na zarabianie pieniędzy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

No dobrze – ale co muszę zrobić, aby zacząć wygrywać?

Otóż jeśli chcesz, aby zakłady na mecze online nie miały przed tobą tajemnic – to przede wszystkim musisz zacząć od zarejestrowania się u wybranego przez ciebie bukmachera. Tylko w ten sposób będziesz mógł zacząć grać. Pamiętaj jednak, żeby wybrać mądrze, ponieważ być może w przyszłości zostaniesz jednym z naprawdę szanowanych graczy zakładów bukmacherskich, co może spowodować, że zostaniesz zatrudniony przez bukmachera, ponieważ tafie firmy często zdają sobie sprawę z tego, że tacy gracze mogą u nich wygrać ogromne sumy pieniędzy – i lepiej jest ich zatrudnić, niż próbować przechytrzyć.

Ogólna przewaga takiej osoby polega na tym, że oprócz swojej wiedzy i stylu obstawiania będziesz posiadał również bogate doświadczenie, w którym dostrzegniesz najmniejszy błąd u bukmachera – jednakże trochę się rozpędziliśmy – wróćmy jednak do początku – czyli do wyboru bukmachera. Jeśli chodzi o najlepsze firmy bukmacherskie, to wielu uznaje, że jedną z najlepszych firm jest STS – zaraz za nim drugim, najczęściej wybieranym bukmacherem jest Fortuna, a na trzecim miejscu zazwyczaj znajduje się Betclic. Wybór należy do ciebie, ale pamiętaj, żeby wybrać tego bukmachera, który najlepiej odpowiada ci swoją ofertą.

Nie stań się ,,tym” graczem

Początkujący gracz, kiedy obstawi zakład na mecze online i raz uda mu się wygrać, myśli że już ,,złapał boga za nogi”. Pamiętaj jednak, że wygrywanie na zakładach bukmacherskich to nieraz lata poświęcenia, szukania własnego sposobu obstawiania, a także wątpliwości i porażek. W końcu, jeśli oglądasz mecze online rzadko, i też niezbyt często bierzesz udział w obstawianiu – to nie licz na wielkie wygrane, chociaż z drugiej strony może to i lepiej, z racji tego że lepiej sięcieszyć z tego, że twoja drużyna czasami odnosi sukcesy, aniżeli świętować swoje porażki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button