Jak oglądać mecze na żywo na stronie bukmachera?

Coraz więcej firm bukmacherskich online oferuje swoim klientom już nie tylko możliwość zawierania zakładów na żywo (to jest podczas trwania danego zdarzenia sportowego), ale również możliwość oglądania relacji video z meczu. 

meczyki na zywo
Jak oglądać mecze na żywo u bukmachera?

Jak skorzystać z tego dobrodziejstwa? Pomijając wymogi techniczne w postaci łącza o odpowiedniej, choć wcale niewygórowanej przepustowości, konieczne jest dokonanie depozytu, a także posiadania jakichkolwiek środków na koncie (po wyczyszczeniu konta do zera stracimy możliwość dostępu do transmisji video). Ta zasada obowiązuje u większość firm bukmacherskich. Są jednak też takie, które pozwalają oglądać mecze na żywo nawet, jeśli na koncie nie mamy kasy. 

Bukmacher Fortuna posiada licencję na pokazywanie meczów na żywo z wielu lig Europejskich w piłce nożnej ale także z tenisa, siatkówki i piłki ręcznej. Codziennie w Fortunie mamy możliwość obejrzenia kilkunastu meczów. Wystarczy się zarejestrować na stronie Fortuny, wpisać kod promocyjny i już można oglądać mecze na żywo za darmo.

Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie meczów na żywo i oglądanie w tym samym czasie video to obstawianie zupełnie na innym poziomie, jest dużo wygodniej i ciekawiej.
Wszystko to oczywiście jest bezpłatne.

Promocje bukmacherskie

Back to top button