Jak grać u bukmachera online?

Jak zawierać zakłady bukmacherskie online? Najprostsza możliwa odpowiedź brzmi: rozsądnie. Teorii, systemów bukmacherskich i innych sztuczek na ogranie bukmachera jest pewnie tyle, co graczy. Żaden z systemów bukmacherskich nie jest idealny, żaden nie daje gwarancji stuprocentowej wygranej. 

Jak grać u bukmachera online
Jak ograć bukmachera?

Nie ma bowiem uniwersalnej odpowiedzi na pytanie: jak ograć bukmachera. Można jednak tak grać, by zwiększyć swoje szanse na sukces. Jak to robić? Początkujący gracze zawsze popełniają ten sam błąd: grają kilka, a nawet kilkanaście zakładów na jednym kuponie. Przy czym umieszczają na nim spotkania o kursie 1.20, 1.30 czy 1.40, czyli tak zwane „pewniaki” żeby podbić kurs.

Piszemy „pewniaki”, bo w rzeczywistości taki sposób gry to w dłuższej perspektywie gwarancja utraty pieniędzy. Najlepiej poszukać serwisów, gdzie są typy bukmacherskie lub popularne typy dnia i wtedy ewentualnie można się zasugerować ichniejszymi typami.

Postępujmy więc zupełnie inaczej. Na jednym kuponie zawierajmy jeden zakład, maksymalnie dwa. W rzeczywistości trafienie wyniku po kursie 1,90 – 2.00 nie jest wcale dużo trudniejsze niż typowanie spotkań po kursie 1.30.

Przykładem niech będzie tu mecz Arsenalu z Sunderlandem (zakończony rezultatem 0:0) kurs na gospodarzy wynosił 1.40. Idziemy o zakład, że wielu początkujących adeptów obstawiania zakładów umieściło ten mecz na kuponie. To był błąd, bo takich spotkań po prostu się nie gra. Kurs nie jest warty ryzyka. Każdy bowiem zakład niesie za sobą ryzyko. Nasze zadanie to skalkulowanie, czy opłaca się nam je ponieść.

Promocje bukmacherskie

Back to top button