Jak grać progresją?

Progresja jest jednym ze sposobów gry w zakładach bukmacherskich, polegającym na odpowiednim stawkowaniu.
Istnieje kilka rodzajów progresji, z których najpopularniejszą jest progresja klasyczna.

gra progresją
Czy progresja to zawsze dobry wybór?

Progresja klasyczna polega na podwajaniu stawki w przypadku przegranej, aż do momentu uzyskania wyniku pozytywnego, czyli wygranej. System ten jest wykorzystywany nie tylko przy grze w zakłady sportowe, ale również przy innego rodzaju grach np. przy grze w ruletkę.

Jakie dyscypliny sportowe nadają się do gry progresją?

Ponieważ w progresji głównie gra się na remisy, najlepszym wyborem będą mecze piłki nożnej lub hokeja. W piłce nożnej wybiera się te drużyny, które wg. statystyk remisują najczęściej. Polska Ekstraklasa jest dość dobrym wyborem do tego typu obstawiania.

Czy każdy może grać tym systemem?

Ponieważ progresja jest specyficznym systemem, który wymaga od typera dużej dozy cierpliwości i konsekwencji, można powiedzieć, że nie każdy będzie się czuł dobrze stosując ten system.
Innymi słowy, progresja to system dla cierpliwych i wytrwałych typerów, takich, którzy chcą zarabiać na grze w długim okresie czasu.

Wybór drużyny

Bardzo dobrze do gry progresją nadają się ligi: francuska, polska, włoska i hiszpańska, ponieważ występuje tam wiele remisów, jednak przed wyborem drużyny należy się dobrze zastanowić i przeanalizować statystyki ostatnich spotkań.

Czy na pewno wygram?

Nikt nie jest w stanie zagwarantować 100% wygranej, jeżeli grasz, zawsze istnieje ryzyko, że przegrasz.
Przy progresji duże znaczenie ma konsekwencja i odpowiednie zasoby naszego bankrollu (ilości pieniędzy, które możemy przeznaczyć na grę).

Przy dużym budżecie wygrasz na pewno, kwestią jest tylko to kiedy.

Promocje bukmacherskie

Back to top button