Jak grać na zakładach internetowych, żeby wygrywać?

Wygrywanie na zakładach online nie jest łatwe, jednakże jak najbardziej możliwe. W końcu na internecie można znaleźć zdjęcia, gdzie normalni ludzie pokazują swoje zwycięskie kupony. Jednakże co musimy zrobić, aby nam udało się wygrywać na zakładach online?

Jak grać na zakładach internetowych, żeby wygrywać?

Załóż kilka kont u najlepszych bukmacherów

A na przykład dlatego, że zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład. Jeśli jednak mamy ochotę poznać opinię na temat naszych wybranych bukmacherów, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy i popytamy tam ludzi o zdanie. Takie działanie może sprawić, że zmienimy zdanie o danej firmie bukmacherskiej.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Uważaj jednak na nielegalne firmy bukmacherskie

Co ciekawe, większość nielegalnych firm bukmacherskich, ma swoje strony zablokowane w Polskiej sieci – niektórzy z nich, starają się chociaż w minimalnym stopniu przestrzegać Polskiego prawa i po prostu zrezygnowały z oferowania zakładów w naszym kraju, jednakże niektóre nielegalne podmioty nic sobie z tego nie robią, i nadal proponują zakłady bukmacherskie, jednakże to może doprowadzić do tego, że za jakiś czas dostaniemy ładnie zapakowany polecony, z wezwaniem do zapłaty za granie w gry losowe u nielegalnych bukmacherów.

Naucz się analizy bukmacherskiej

Wykonanie odpowiedniej analizy bukmacherskiej jest naprawdę sztuką, ponieważ sprawdzenie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takie analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje w przyszłości wytypować odpowiedni wynik.

Fora bukmacherskie to dobry sposób na zdobycie niezbędnej wiedzy

Korzystanie z dowolnego, dobrze prowadzonego forum bukmacherskiego może pomóc nam w obstawianiu typów online, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie. Dzięki korzystaniu z for bukmacherskich będziemy mogli uniknąć błędów podczas typowania zakładów bukmacherskich, z racji tego że wyciąganie wniosków z naszych nieudanych typów jest o wiele trudniejsze, niż na przykład gdybyśmy porozmawiali na ten temat na forach bukmacherskich. Taka rozmowa z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązanie nowych znajomości, które mogą być nie tylko przydatne w obstawianiu, ale również w prawdziwym życiu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button