Fortuna bukmacher roku 2019

Fortuna to jedna z największych i najbardziej rozpoznawanych firm bukmacherskich w naszym kraju w 2019 roku. W Polsce działa od 2009 roku. Jest sponsorem wielu imprez, a także zespołów, między innymi, Legii Warszawa. Zarejestrowani gracze Fortuny mogą liczyć na codzienne podwyższone kursy na najważniejsze i najbardziej elektryzujące wydarzenia sportowe. Ciekawą propozycją jest także specjalny e-sklep, w którym można odbierać premie pieniężne, darmowe zakłady, a nawet bonusy za depozyt. A wszystko to za punkty zyskiwane z każdym postawionym kuponem!

bukmacher 2019
Fortuna bukmacher 2019

W chwili obecnej podczas zakładania konta można otrzymać aż 100 złotych w postaci zakładu bez ryzyka obowiązującego na całą ofertę bukmachera Fortuna. Aby zgarnąć zakład powitalny, wystarczy założyć konto i wybrać interesujący mecz. 

Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie na konto gracze otrzymują nawet 1000 złotych zupełnie za darmo! Wystarczy przelanie środków w ciągu dziesięciu dni od momentu założenia iKonta! Pamiętaj żeby przy rejestracji do Fortuny wpisać specjalny kod promocyjny.

Kod promocyjny: BETONLINE

Do bonusów powitalnych, ale także dostępnych dla stałych klientów, można również zaliczyć 10 złotych, które otrzymuje się za założenie specjalnej karty gracza. Proces trwa zaledwie kilka minut, a pieniądze mogą być wykorzystane od razu – zarówno w komputerze, jak i tablecie czy innym urządzeniu mobilnym. 

Bez względu na to czy lubisz grać Live, czy też raczej skupiasz się na obstawianiu przedmeczowym, możesz skorzystać z opcji umożliwiającej zamknięcie kuponu w dowolnym momencie, nawet jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia. Nie musisz zatem martwić się, że jeden „pewniak” pokrzyżuje ci plany! 

Rejestracja w Fortunie

Ogromnym ułatwieniem dla graczy preferujących grę przez Internet jest możliwość natychmiastowego doładowania konta w punkcie naziemnym Fortuna. Oczywiście, to tylko jedna z bardzo wielu opcji płatności. 

Każdego roku bukmacher Fortuna organizuje mistrzostwa w typowaniu i wiele innych okolicznościowych promocji. Wielokrotnie można było wygrać w tego typu imprezach, między innymi, samochody osobowe, vouchery na zakupy oraz cenne gadżety technologiczne renomowanych marek takich jak Apple czy Samsung! 

Promocje bukmacherskie

Back to top button