Etoto – czy to dobry bukmacher w Polsce?

Zakłady Bukmacherskie E-TOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Żurawiej 8, istnieją na rynku i świadczą usługi zakładów wzajemnych od 2011 roku. Jednak dopiero od listopada 2014 roku, kiedy to oficjalnie uzyskali zezwolenie Ministerstwa Finansów (numer zezwolenia AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17) możliwe jest obstawianie w E-TOTO za pośrednictwem sieci Internet (zezwolenie uzyskane na okres 6 lat). Spółka zarejestrowana jest pod numerem KRS 0000370248 przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; REGON 142666660, NIP 5272639256.

etoto
Czy etoto to najlepszy w Polsce bukmacher online?

Etoto legalny bukmacher online

Zakłady Bukmacherskie E-TOTO świadczą swoje usługi zarówno za pośrednictwem sieci Internet jak i punktów stacjonarnych. Na koniec 2018 roku zakłady E-TOTO mogły pochwalić się posiadaniem 43 punktów stacjonarnych między innymi w Warszawie, Krakowie, Białymstoku czy Poznaniu. Działalność internetowa możliwa jest od 2014 roku, dzięki uzyskanej licencji od Ministerstwa Finansów i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej.

E-TOTO jest jednym z 15 legalnych bukmacherów (stan na koniec 2018 roku), którzy uzyskali oficjalną licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Dzięki czemu mamy pewność, że korzystając z zakładów bukmachera Etoto, otrzymujemy gwarancję bezpieczeństwa naszych środków, legalności gry, a także odprowadzanych przez podmiot podatków. Legalna działalność i względy ustawowe jest również powodem dla którego weryfikowana jest tożsamość każdego z klientów korzystających z zakładów przez Internet.

Aplikacja mobilna Etoto

Zakłady Bukmacherskie E-TOTO posiadają dedykowaną aplikację mobilną dla klientów posiadających zweryfikowane konto. Dzięki aplikacji klient może dokonać szybkiej wpłaty i wypłaty środków, zawierać zakłady na odległość, przeglądać kompletną ofertę czy korzystać z promocji i bonusów dostępnych wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Dodatkowo, dla wygody i bezpieczeństwa użytkowników możliwe jest logowanie a pomocą odcisku palca. Aplikacja dostępna jest na systemy Android oraz iOS.

Pamiętaj! Hazard związany jest z ryzykiem – graj rozsądnie i świadomie, a korzystanie z nielegalnych bukmacherów jest niezgodne z polskim prawem.

Promocje bukmacherskie

Back to top button