Early-cashout, czyli zamknięcie kuponu przed czasem w Fortunie

Lubisz stawiać zakłady akumulowane (z wieloma zdarzeniami na kuponie), ale chciałbyś ograniczyć ryzyko związane z porażką przy dużej ilości spotkań? Masz zagrany wielozdarzeniowy kupon gdzie większość meczów już weszła i został tylko jeden bądź dwa co do których nie masz pewności?

cashout fortuna
Opcja early cashout u bukmacher Fortuna online

Fortuna early cashout

Fortuna ma na to rozwiązanie. Bukmacher Fortuna od pewnego już czasu oferuje swoim klientom możliwość zamknięcia zakładu przed czasem, tzw. early-cashout, co potocznie określa się również sprzedaniem kuponu, jako że w tym przypadku nie trzeba czekać do rozstrzygnięcia wszystkich zagranych zdarzeń tylko można zamknąć kupon wcześniej. Jak to wygląda w praktyce?

Przyjmijmy, że stawiamy kupon składający się z 8 zdarzeń, 6 z nich już weszło, pozostały do rozegrania 2. W tradycyjnym systemie gry musimy więc czekać na rozstrzygnięcie pozostałych dwóch spotkań, jeśli oba pójdą po naszej myśli kupon jest oczywiście wygrany, jeśli jednak przynajmniej jedno zawiedzie – cały kupon można wyrzucić do kosza. Korzystając z opcji early-cashout możemy takiego scenariusza uniknąć.

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tym przypadku, zakładając że 6 z 8 wybranych selekcji już weszła na kuponie pojawi się aktywna opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu, jeśli z niej skorzystamy zyskamy gwarancję, że kupon nie zostanie przegrany bowiem 2 pozostałe zdarzenia nie będą już miały dla jego losów żadnego znaczenia.

Wcześniejsze zamknięcie zakładu oznacza oczywiście pójście na pewne kompromisy – ograniczając ryzyko, ograniczamy również wysokość potencjalnej wygranej, która przy skorzystaniu z early-cashout będzie proporcjonalnie mniejsza niż w przypadku pierwotnej, pełnej wygranej.

Gracz powinien zatem każdorazowo skalkulować co mu się bardziej opłaca – czy czekać do końca w nadziei na uzyskanie pełnej wygranej, czy zamykać zakład przed czasem gwarantując sobie jej część. Early-cashout zwiększa bez wątpienia możliwość reagowania na sytuacje, co przy tradycyjnych zakładach jest z gruntu niemożliwe, dlatego już samo wprowadzenie takiej funkcjonalności przez Fortunę należy uznać za bardzo duży plus, ostateczna decyzja i tak należy w końcu do gracza.

Promocje bukmacherskie

Back to top button