Dlaczego tak wielu graczy poszukuje poradników bukmacherskich na rok 2021?

Niektórzy grają u bukmacherów wyłącznie dla rozrywki, ponieważ traktują zakłady sportowe jako hobby, podczas gdy inni traktują to jako dodatkowe źródło zarobku, jednak bez względu na powód postawienia zakładu – bardzo ciężko jest na nich wygrać. Rok 2021 będzie zupełnie inny od tego, dlatego też dziś dowiesz się – jak wygrywać z bukmacherem w przyszłym roku!

Dlaczego tak wielu graczy poszukuje poradników bukmacherskich na rok 2021?

Podstawą gry u bukmachera są kursy

Kursy bukmacherskie określają Twoje prawdopodobieństwo wygranej danego zakładu. Im wyższa jest wartość danego kursu, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia takiego wyniku. Dlatego wydaje się, że najlepiej jest obstawiać po najniższych kursach, jednakże to częsty błąd początkujących graczy – bo obstawianie przy niższych kursach nie jest opłacalne, ponieważ im niższy kurs – tym niższa opłacalność danego kuponu – a w wygrywaniu z bukmacherem nie chodzi przecież o to, abyś wychodził ,,na zero” ale o to, abyś zarabiał, prawda?

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Dlaczego nie warto szukać ,,pewniaków”?

Wiele osób uważa, że stawianie na pewniaki to gwarantowany zysk, dlatego tak chętnie szukają tego typu zakładów, jednak to nie jest metoda na sukces. Po pierwsze, na zakładach bukmacherskich nigdy nie masz stuprocentowej pewności, że aby na pewno to się zdarzy. Nie należy zapominać, że sport jest bardzo nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć. Dlatego też nie warto jest polegać w pełni na pewniakach bukmacherskich – chociaż z drugiej strony warto jest mimo wszystko sprawdzić od czasu do czasu, czy większość graczy ma podobne zdanie na temat zakładów, co my.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zrobić, zanim postawisz kupon?

Przed postawieniem swojego zakładu należy dokładnie rozważyć kilka aspektów, aby upewnić się, że zakład może przynieść oczekiwany zysk. Przede wszystkim warto ocenić, czy kursy oferowane przez legalnego bukmachera są na tyle wystarczające, żebyś mógł odnieść zysk. Przed obstawieniem dowolnego typu należy sprawdzić statystyki i formę obu drużyn, aby ocenić szanse wybranej drużyny na wygraną. Oprócz tego warto jest też sprawdzić, czy inny bukmacher nie oferuje lepszych kursów na daną ligę, czy też mecz, który planujesz obstawiać.

Jeśli nie chcesz spędzać godzin nad tym, aby wchodzić na strony bukmacherów i wyszukiwać kurs na wybrany przez ciebie mecz, możesz skorzystać z rankingów bukmacherskich, które w łatwy i szybki sposób za ciebie porównają ofertę bukmacherską. Wielu doświadczonych graczy z nich korzysta, aby jednocześnie zaoszczędzić na czasie, oraz przede wszystkim znaleźć bukmachera, który da im jak najwyższy kurs na dany zakład, który chcą postawić. Dlatego warto jest też znaleźć kilka dobrych stron, które prowadzą takie rankingi – to znacznie ułatwi ci zdecydowanie się, czy aby na pewno warto jest postawić ten zakład, czy też lepiej jest zrezygnować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button