Czy w karcianki online możemy grać przez aplikację mobilną?

Wielu graczy na pewno ucieszy się na wieść, że istnieje możliwość grania oraz obstawiania symulowanych gier karcianych przez telefon. W końcu w czasie, kiedy mamy kwarantannę, i większość z nas siedzi w domu, tak naprawdę nie mamy zbyt wielu ciekawych opcji na to, aby się zabawić. Dlatego też, jak wygląda granie w karty poprzez aplikację mobilną?

Czy w karcianki online możemy grać przez aplikację mobilną?

Pobieranie aplikacji mobilnej do grania w karty

Aby pobrać aplikację mobilną sts, musimy wejść na stronę firmy, czyli www.sts.pl. Na tej stronie znajdziemy plik instalacyjny, który musimy pobrać na nasz telefon, a następnie z poziomu smartfona ją zainstalować.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

 Dlaczego nie możemy pobrać tej aplikacji z appstore?

Otóż gdyby była taka możliwość, to zapewne bukmacher na sto procent by z niej skorzystał. Jednakże, cytując ze strony bukmachera :

 „Niestety Google nie pozwala na umieszczenie żadnej aplikacji bukmacherskiej w swoim sklepie. To oznacza, że aby cieszyć się grą za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS musisz ją pobrać bezpośrednio od nas. Nie musisz się obawiać – nasza aplikacja na Androida jest bezpieczna i zbudowana od podstaw z dbałością o detale. Proszę daj nam znać jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy z naszą aplikacją – dziękujemy.”

Dlatego też – jedyna opcja na grę mobilną w karty online to pobranie aplikacji ze strony tej firmy. Aplikacja z betgames sts jest dostępna zarówno na Androida, jak i również na systemy iOS. W obu przypadkach możecie liczyć na pełne wsparcie od sts, nawet w czasach kiedy koronawirus za oknem szaleje. W mobilnej aplikacji tej firmy możecie dokonywać płatności na liczne sposoby : –  Dotpay – PayU – Tpay – Skrilla – Neteller – karty płatnicze, oraz debetowe i kredytowe.

Czy granie na telefonie ma jakieś wady?

Otóż niestety tak, ponieważ granie w Betgames nie jest zbyt wygodne na urządzeniach z małym ekranem, nie mówiąc już o tym, że bez odpowiedniej klawiatury raczej zbyt szybko nie poczatujemy z innymi. Chociaż z drugiej strony zdecydowanie jest móc grać online, niż być na zewnątrz oraz potencjalnie narażać się na zarażenie koronawirusem.

A czy przez aplikację mobilną możemy liczyć na jakieś bonusy?

Otóż tak, każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny u STS. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Warunki bonusu polegają na tym, że aby otrzymać ten bonus musimy go obrócić 3 razy, na obrót mamy 120 dni a do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz Maxi Kombi.

Dlatego też śpieszcie się – oferta może za jakiś czas się zmienić! Pamiętajmy tu o jednej zasadzie – jak u każdej firmy bukmacherskiej, środki zdeponowane są na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin prawie każdego bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więc więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button