Czy trudno jest obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet?

Ewidentnie macie w tym temacie – kolokwialnie pisząc – twardy orzech do zgryzienia? Zastanawiacie się, czy obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet jest skomplikowane? Jak się do tego wszystkiego zabrać krok po kroku? O tym wszystkim dowiecie się po przeczytaniu naszego dzisiejszego artykułu.

Czy trudno jest obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet?

Jakiego bukmachera wybrać?

Tak naprawdę należy rozpocząć właśnie od tego tematu. Chcecie grać bezpiecznie i legalnie? W takiej sytuacji bukmacher musi być bardzo starannie dobrany. Między innymi niezwykle istotne jest to, aby zdecydować się na taką firmę, która posiada licencję na prowadzenie działalności na terenie naszego państwa. Obecnie bardzo łatwo można sprawdzić, które podmioty spełniają to kryterium, a które niestety nie. Dlaczego jednak warto rzeczywiście wybierać firmy z tej pierwszej grupy? Działają one całkowicie legalnie, dlatego gra w takich bukmacherach nie wiąże się z łamaniem prawa. To oznacza, że swobodnie można wpłacać i wypłacać pieniądze, a także je potem bezproblemowo wydawać.

Załóżmy, że ktoś wygrał kilkadziesiąt tysięcy złotych u nielegalnego bukmachera. Jest chyba jasne, że taka gotówka nie jest opodatkowana. W związku z tym późniejsze kupno samochodu itp. za te pieniądze może wzbudzić podejrzenia Urzędu Skarbowego. Ten organ najprawdopodobniej uzna tę gotówkę jako nieujawniony dochód i naliczy surowe sankcje (jest to aż 75% od konkretnej kwoty). Jeśli ktoś wybierze legalne firmy bukmacherskie, to takich problemów oczywiście mieć nie będzie. Gracze swobodnie mogą korzystać na przykład z przelewów bankowych. Nie muszą używać bramek IP czy różnych podejrzanych metod, dzięki którym można realizować transakcje finansowe.

Obstawianie u bukmacherów drogą online jest bardzo proste

Przejdźmy do tego, czy łatwo jest obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet. Okazuje się, że tutaj nie ma nic skomplikowanego. Na początku należy oczywiście wybrać dobrego, legalnego bukmachera. W tym celu kierujcie się doświadczeniem na rynku, opiniami innych użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z różnego rodzaju rankingów… Następnie trzeba wykonać proces rejestracji. Ta czynność trwa co najwyżej kilka, może kilkanaście minut. Czasami niezbędna jest także weryfikacja tożsamości. W tym celu trzeba wysłać skan dowodu osobistego lub innego tego typu dokumentu.

Samo obstawianie jest szalenie proste. Obsługa jest jak najbardziej intuicyjna. Dyscypliny sportowe są odpowiednio posegregowane. Wystarczy kliknąć w konkretne wydarzenie sportowe, aby sprawdzić, jakie są rozmaite propozycje dotyczące zakładów. Zazwyczaj jest ich naprawdę bardzo dużo. Przede wszystkim chodzi nam o najpopularniejsze dyscypliny, jak skoki narciarskie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka itd. Gracze muszą wybrać konkretny typ (albo typy), a następnie określić, jaka stawka ich interesuje.

Prawda, że wszystko jest bardzo proste? Okazuje się, że nawet osoby starsze bez żadnego kłopotu sobie z tym radzą. Warto przede wszystkim rejestrować się w internetowych zakładach bukmacherskich STS, ponieważ można tam między innymi uzyskać bonus powitalny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button