Czy pewniaki istnieją?

Przeglądając strony internetowe i fora tematyczne, można natrafić na stwierdzenie, że konkretne typy bukmacherskie to tzw. pewniaki. Co oznacza to stwierdzenie? Ile ma wspólnego z prawdą? Takie pytania zadaje sobie wielu graczy zakładów bukmacherskich, szczególnie tych początkujących.

pewniaki
Czy pewniaki są pewne?

Do rzeczy. Mianem pewniaka określa się wydarzenie, w którym wynik wydaje się być z góry przesądzony. Zazwyczaj dotyczy spotkań dwóch drużyn lub zawodników, którzy prezentują zupełnie inny poziom sportowy. Takie typy bukmacherskie charakteryzują się niską stopą zwrotu, ale za to mają wysokie prawdopodobieństwa wystąpienia korzystnego dla nas wyniku. Skoro wiemy, czym są tzw. pewniaki, to sprawdźmy, czy mogą się one sprawdzać w 100%? 

Oczywiście, że nie. Przecież nie raz zdarzyło się, że drużyny z czołowych lig profesjonalnych przegrywały bądź remisowały z amatorskimi klubami, w którym główną siłę stanowili kelnerzy, murarze i księgowi. Dlatego też obstawiając typy bukmacherskie powinien pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak pewniaki. 

Promocje bukmacherskie

Back to top button