Czy firmy bukmacherskie poprzez sponsoring gal freak fight próbują trafić do młodzieży?

Czy firmy bukmacherskie poprzez sponsoring gal freak fight próbują trafić do młodzieży?

W ostatnich latach powstało już około kilkanaście federacji tego właśnie typu. Sukces Fame MMA spowodował, że każdy chce działać na tym rynku. Nie wszystkim jednak ta sztuka się udaje. W tym momencie mamy dwie bardzo mocne marki (Fame MMA i High League) oraz jedną, która chce taką się stać (Prime Show MMA). Włodarze podmiotów hazardowych coraz chętniej wspierają zaś federacje freak fightowe. Dlaczego tak się dzieje?

Co sponsoruje Betclic?

Federacje freak fightowe są bardzo popularne. Fame MMA notuje kolejne rekordy. Biorąc pod uwagę chociażby tempo wyprzedaży hali, czy liczbę sprzedanych PPV itd. Firma bukmacherska Betclic postanowiła zostać sponsorem tego projektu. Wcześniej podmiot Fame MMA był wspierany na tym froncie przez LV BET. Później ta kooperacja się zakończyła. Czy włodarze Betclic podjęli dobrą decyzję? Wydaje się, że tak. W końcu to szansa na to, by dotrzeć ze swoją ofertą do wielu nowych osób. Stawiają one typy dnia w czasie gali (live) lub kilkadziesiąt godzin wcześniej. Błędem jest zakładanie, że Fame MMA jest oglądane tylko przez dzieci i młodzież. Włodarze firm bukmacherskich na pewno nie wychodzą z takiego założenia. Wszak ich usługi są kierowane do ludzi pełnoletnich. Warto zaś zauważyć, że gale freak fightowe są bardzo popularne także wśród starszych. A jest to grupa docelowa, która może zainteresować się zakładami bukmacherskimi. Współpraca Betclic z Fame MMA jest naprawdę owocna. Trwa już kilka lat i nic nie zapowiada tego, by miało się to zmienić. A to chyba wyraźnie pokazuje, że firmie bukmacherskiej Betclic taka kooperacja się opłaca.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego jeszcze warto wybrać tego bukmachera online?

Lubisz oglądać Fame MMA? Dodatkowo chciałbyś sobie przynajmniej od czasu do czasu coś postawić? W takim razie nie ma innego wyjścia. Obecnie kursy na Fame MMA (podstawowe oraz dodatkowe) są dostępne jedynie w firmie hazardowej Betclic. Co jeszcze powoduje, że dużo osób wybiera z uśmiechem na ustach ten podmiot hazardowy online? Warto zaznaczyć, że ranking najlepszych bukmacherów w Polsce wskazuje, że Betclic jest bardzo wysoko. Należy zaznaczyć, że ten podmiot oferuje nie tylko legalne usługi. Dodatkowo są one hojne. W końcu teraz (stan na 19 września 2022 roku) możesz zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. Masz już konto w Betclic? Wpłaciłeś depozyt? Jak postawisz i przegrasz, to możesz liczyć na zwrot stawki. Nawet do 200 PLN we freebatch (minus podatek).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie typować High League oraz Prime Show MMA?

Na rynku mamy jeszcze dwie liczące się organizacje. Coraz bliżej Fame MMA jest High League. Z tylnego „siedzenia” wszystko obserwuje Prime Show MMA. Na pewno włodarze tej trzeciej federacji jeszcze zaś nie powiedzieli ostatniego słowa. Warto dodać, że zakłady podstawowe oraz dodatkowe na te gale są oferowane przez Fortunę. Dlaczego podmioty hazardowe wspierają tego typu federacje? Często zawodnicy w materiałach na temat walki, przygotowań itp. poruszają kwestię bukmachera. A dzięki temu podmioty hazardowe mogą liczyć na jeszcze większą rozpoznawalność. Dlatego właśnie Betclic oraz Fortuna zdecydowały się na taki krok i raczej tego nie żałują.

Promocje bukmacherskie

Back to top button