Czy bukmacher bet365 jest legalny

Bet365 to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych bukmacherów online na całym świecie. Jeszcze niedawno był też bardzo popularny wśród polskich graczy. Od 1 kwietnia 2017 r. korzystanie z jego usług jest jednak nielegalne. Mimo upływu czasu nie zanosi się na zmiany. Przedstawiciele Bet365 oficjalnie oświadczyli, że wycofują się z polskiego rynku i nie są zainteresowani uzyskaniem stosownej licencji. Także bukmacher Bet365 jest w Polsce nielegalny.

legalni bukmacherzy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy online

Bet365 – bukmacher na najwyższym poziomie

Brytyjski bukmacher jest obecnie najpopularniejszym europejskim operatorem na hazardowym rynku. Szeroka oferta, której nie znajdziesz nigdzie – dostępność wydarzeń sportowych, zakłady na żywo, atrakcyjne kursy. To przepis na sukces nie tylko na europejskim, ale też światowym rynku zakładów bukmacherskich.

Na nasze szczęście kolejni legalni bukmacherzy otrzymują zezwolenia i ich ilość to już ponad 15 firm. Każdy oczywiście chce by jak najwięcej graczy u nich obstawiało, a to wszystko sprawia że oferty dla typerów są co raz lepsze.

Bet365 działa na podstawie wydanych licencji przez komisje finansowe różnych krajów. Ale nie Polski. To powód, dla którego bukmacher musiał wycofać się całkowicie z naszego rynku zakładów sportowych. Zrobił to wraz ze zmianą przepisów, 1 kwietnia 2017 r. i od tamtej pory pozostaje nielegalnym organizatorem zakładów bukmacherskich.

Legalny bukmacher

Czyli posiadający odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Aby je uzyskać organizator zakładów bukmacherskich musi między innymi udowodnić swoją wypłacalność, stabilną sytuację finansową oraz zobowiązać się do płacenia podatków w Polsce. Nie każdy operator jest tym zainteresowany.

Nielegalna działalność online jest obecnie praktycznie niemożliwa. Bukmacherzy bez licencji wciągani są na „czarną listę”, a operatorzy internetowi mają obowiązek blokady ich stron. Karom podlegają również gracze, którzy mimo to zdecydują się skorzystać z oferty nielegalnego bukmachera.

Tu możesz grać bez obaw

W Polsce wymaganą licencję do działalności stacjonarnej i online posiada już 15 podmiotów, między innymi: LVBet, Fortuna, Totolotek, ForBet, STS, Milenium, E-toto. Aktualną listę z legalnymi bukmacherami można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Promocje bukmacherskie

Back to top button