Czy betgames STS utrzyma się w 2020 roku?

Każdy gracz związany z pokerem lub bukmacherką wie, że aktualna sytuacja na światowych rynkach ( w tym i bukmacherskim) nie jest zbyt wesoła. Bukmacher betfan już zawiesił działalność, i nie wiadomo tak naprawdę jak to się dalej potoczy. Jednakże wiele typerów zastanawia się, czy w takich czasach, usługa betgames STS będzie dalej dostępna?

Czy betgames STS utrzyma się w 2020 roku?
Czy betgames STS utrzyma się w 2020 roku?

Legalność Betgames STS

Obstawiając karty w Betgames tak naprawdę tylko obstawiamy rozdanie, podczas gdy gracze w stacjonarnym przybytku oferującym gry losowe, wraz z krupierem sami prowadzą rozgrywkę. Jest to naprawdę ciekawy ruch oraz bardzo kreatywny sposób na ominięcie przepisów, a przypominamy wam że jedyna firma dopuszczona do prowadzenia legalnej witryny oferującej gry losowe online Totalizator Sportowy, a naturalnie należy on do naszego państwa.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jednakże pozostaje tu pytanie, czy państwo nie knuje czegoś, aby i tego sposobu na grę online w pokera nie ukrócić graczom, oraz żeby TC ponownie miało monopol na takie gry losowe. Po raz kolejny – Betgames to technicznie rzecz biorąc nie jest to wcale granie w pokera, wojnę czy bakarat, to po prostu zakładanie się kto będzie miał najlepszy układ w rozdaniu. Jak każdy, kto miał kiedyś styczność z takimi grami jak poker czy wojna – w normalnej grze to my decydujemy jak gramy. Jeśli chodzi zaś o Betgames STS, sprawa wygląda nieco inaczej, z racji tego iż my wchodzimy tu w rolę widza, czyli nie mamy wpływu na rozgrywkę, ponieważ my tylko obstawiamy rozdania.

Jak gra się w Betgames?

To proste – po zalogowaniu się na stronę www.sts.pl na nasze konto, i otworzeniu zakładki Betgames zostanie nam udostępniona transmisja na żywo, gdzie widzimy stół oraz uroczą panią krupier, przy rozgrywce rozdaje ona karty oraz przedstawia aktualny stan rozgrywki na stole. W grze jak zwykle – gracze robią swoje, a naszym zadaniem jest wytypowanie wygrywającego rozdania. Jeśli dobrze obstawimy wynik rozgrywki – otrzymujemy pieniądze, jeśli nie, to niestety nasze środki przepadają.

Czy możemy się spodziewać jakiejś konkurencji dla Betgames STS?

Otóż tak naprawdę ciężko jest powiedzieć, czy któryś z konkurentów STS pracuje nad podobnym projektem. Żaden z nich jeszcze nie zapowiedział, że ma taki zamiar, a w końcu nie jest to tania zabawa, nie mówiąc już o tym, jak bardzo ,,niepewne” w naszym kraju jest prawo – więc na to, czy nowe opcje zabawy się dla nas pojawią, musimy po prostu zaczekać.

Dlaczego Betgames STS jest aktualnie liderem w tej niszy?

To proste – ponieważ jest to sukcesywna próba ominięcia monopolu naszego państwa na prowadzenie strony oferującej gry losowe online, jednocześnie nie będąc nawet kategoryzowanym jako takową, a będąc jedynie prostą rozgrywką porównywalną do zakładów na żywo u STS. Co ciekawe, nasze państwo prowadzi bardzo restrykcyjną politykę odnośnie takich witryn, ponieważ jedyną oficjalnie uprawnioną spółką do prowadzenia takiej legalnej witryny jest Totalizator Sportowy, który jest w posiadaniu państwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button