Co zrobić, aby nie dać się oskubać bukmacherowi na typach sportowych?

Każdy kto obstawiał kiedyś typy bukmacherskie wie, że aby wygrywać z bukmacherem, trzeba odpowiednio się przygotować. Ale jak to zrobić? Jak przygotować się do typów bukmacherskich, aby bukmacher nas nie ,,okradł?”

Co zrobić, aby nie dać się oskubać bukmacherowi na typach sportowych?

Nigdy nie będziesz w stanie przewidzieć danego meczu w stu procentach

Obstawanie typów bukmacherskich mogą być bardzo opłacalne, zwłaszcza jeśli wiemy dużo o sporcie. To szczególnie dobry wybór dla tych, którzy dużo wiedzą o piłce nożnej, danym skoczku, siatkówce itp. Oczywiście przede wszystkim należy wybrać odpowiednią firmę bukmacherską posiadającą licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług w branży gier.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Zwykle przyzwoite firmy bukmacherskie, ze względu na ciągły rozwój konkurencji, dają swoim typerom wiele wyborów i pozwalają im na dostęp do wielu dyscyplin, co oznacza, że ​​możemy wybrać sporty najpopularniejsze lub bardziej niszowe. Ze względu na rosnącą konkurencję – gracze nie ma problemu z wyborem najbardziej odpowiedniego bukmachera. Wielki wybór sprawia również, że możliwość rywalizacji firm bukmacherskich jest naprawdę atrakcyjna. Wpłynie to również na nasz możliwy dochód. Dlatego brak monopolu jest nadal korzystny dla graczy? Po prostu dlatego, że możesz liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne (takie jak darmowe zakłady i darmowe zakłady) lub promocje dla nowych użytkowników.

Co jeszcze mogą nam zaoferować zakłady?

Oczywiście więcej emocji będzie towarzyszyło oglądaniu obstawianych wydarzeń sportowych. Np. Stawiając złotówkę na dane wydarzenie sportowe, być może każdy zgodzi się, że poziom adrenaliny wzrośnie. Wówczas oglądanie takiej konferencji niesie ze sobą więcej emocji, niż całkowity brak inwestycji. Można zatem przyjąć, że gra u legalnych bukmacherów to lepsza opcja na spędzenie naszego czasu wolnego.

Jeśli dopiero zaczynasz – typuj tylko single

Przed rozpoczęciem typowania zakładów musisz rozważyć, który rodzaj zakładu jest dla Ciebie najlepszy. Z jednej strony częściej możemy wygrywać więcej zakładów jeśli dobrze wybierzemy, z drugiej strony trzeba brać pod uwagę końcowy zysk, ponieważ łączna cena pojedynczych kuponów zwykle nie jest duża, co oznacza, że ​​prawdopodobieństwo wygranej jest duże, ale zarobek jest niski. W takim przypadku, a także w przypadku przegranej (także w przypadku singli), kwota zysku będzie w stanie nadrobić stratę spowodowaną przegraną bukmacherską, a także przyniesie Ci satysfakcjonujący zysk? Dlatego te rzeczy należy „wziąć pod uwagę” przed rozpoczęciem tworzenia własnych technik obstawiania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button