Co warto jest zrobić, kiedy zaczynasz grać u buka?

Granie na zakładach u buka na starcie często bywa dość frustrujące, z racji tego, że ciężko jest zapewnić sobie zwycięstwo. W końcu trzeba posiąść naprawdę niebywałą ilość wiedzy, aby móc grać u buka I wygrywać. Co więc warto jest zrobić, kiedy chcesz zacząć wygrywać u bukmachera?

Co warto jest zrobić, kiedy zaczynasz grać u buka?

Jeśli rozpoczynasz grę

Na ten moment, zdecydowanie lepiej jest grać u bukmachera przez internet. Zaletą tej opcji jest to, że z serwisu internetowego bukmachera można korzystać niemal w każdej chwili, jednak przed skorzystaniem z usług wybranego przez ciebie jak najlepszego bukmachera powinniśmy sprawdzić opinię o nim, oraz jakie bukmacher ten zapewnia bonusy. W końcu pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji bonusów, przed skorzystaniem z nich. Kolejną kwestią którą warto jest sprawdzić, jest na pewno opcje wypłaty swoich wygranych, ponieważ tak naprawdę nie każdy bukmacher oferuje to samo.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Wybierz swoją dyscyplinę sportową

Jeśli chcemy zarabiać na zakładach u bukmacherów, musisz mieć wystarczającą wiedzę o danym sporcie. Ponadto warto jest zdać sobie sprawę, że obstawianie nie jest łatwe. Niestety, jeśli chcesz wygrać więcej u bukmachera, musisz zostać ekspertem w tej dziedzinie.

Oczywiście legalne firmy rzadko popełniają błędy, ale jeśli podążasz za danym sportem i uzyskasz informacje o kontuzjach kluczowych graczy tak wcześnie, jak to możliwe, możesz postawić wyższe zakłady, zanim bukmacherzy będą w stanie na to zareagować. Oczywiście niektórzy gracze nie muszą nawet mieć wyjątkowej wiedzy sportowej, aby wygrywać – ale jak to więc robią? Otóż posiadają szeroką wiedzę z zakresu matematyki i potrafią ją wykorzystać w praktyce. W końcu zakłady sportowe i kursy opierają się na prawdopodobieństwie, więc możesz obstawiać i wygrywać bez znajomości sportu, ale jest to zarezerwowane głównie dla tych, którzy mają niezwykłe umiejętności w tej dziedzinie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal, ile chcesz wydać na zakłady

Ustalenie, ile będziesz wydawał na zakłady miesięcznie jest dość ważne, z racji tego że tak naprawdę możesz przez to wpaść w długi – jeśli nie będziesz kontrolował ile wydajesz na to pieniędzy. Dlatego też jeśli nie chcesz się uzależnić od zakładów bukmacherskich, to przeznacz sobie daną sumę na zakłady – na przykład 100zł, które odkładasz do szuflady, I jeśli chcesz się założyć, to korzystasz tylko z tego. Nawet jeśli przegrasz tą stówę, to nic się nie stanie twojemu budżetowi domowemu, co jest sporym plusem samym w sobie. Naturalnie jeśli uda ci się wygrać, to warto jest po prostu odłożyć tą samą sumę na przyszły miesiąc, a z wygraną sumą zrobić co ci się żywnie podoba. W końcu to twoje pieniądze, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button