Co to jest bonus od pierwszej wpłaty

Rodzajów bonusów bukmacherskich jest bardzo dużo, a od graczy zależy to, z których skorzystają przy obstawianiu swoich kuponów. Często wykorzystywane przez nowych graczy są bonusy od pierwszej wpłaty. Inny rodzaj bonusów to freebety, darmowe zakłady czy darmowe spiny.

bonusy u bukmacherów
Na czym polega bonus od pierwszej wpłaty u legalnych bukmacherów?

Na czym polega bonus od pierwszej wpłaty?

Polegają one na tym, że do konta gracza dopisywane są środki w takiej kwocie, jakie zostały wpłacone przy pierwszym depozycie. Jeśli było to np. 300 złotych, to od bukmachera otrzyma się dodatkowe 300 złotych, jeśli oczywiście bonus wynosi 100 procent, ponieważ wartości mogą być w tym przypadku zróżnicowane.

Nie oznacza to jednak, że takie pieniądze będzie można od razu wypłacić na swoje konto bankowe, trzeba będzie spełnić wymogi znajdujące się w regulaminie firmy bukmacherskiej.

„Warto korzystać z takich bonusów na freebet czy darmowy zakład. Skoro bukmacherzy dają takie promocje to dlaczego mielibyśmy z nich nie korzystać? To nas nic nie kosztuje, nawet jeśli nie obrócimy takiego bonusu to nic na tym nie stracimy.” – typer z betonline.net.pl

Z przyznanym bonusem od pierwszej wpłaty trzeba zacząć śledzić ofertę bukmachera, ponieważ najczęściej bukmacher wymaga od swoich graczy trzykrotnego obrotu przyznanym bonusem po minimalnym kursie 1.50-1.60. Dzięki temu przy trzech zwycięskich próbach, będzie można wypłacić bonus i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Takie bonusy u bukmacherów są na pewno kuszącą opcją przyciągającą wielu nowych klientów zakładów sportowych, jednak trzeba dokonywać rzeczowych analiz, aby móc zbierać plony takich działań.

Nie każdy do sprawy podchodzi profesjonalnie, obstawiając pierwsze lepsze mecze z oferty, do czego nie powinno dochodzić. Z bonusem należy obchodzić się ostrożnie, w końcu są to darmowe pieniądze od bukmachera, które można wykorzystać do własnych potrzeb.

Zdecydowana większość polskich bukmacherów, którzy działają legalnie w Polsce posiada bonusy od pierwszych wpłat w swoich ofertach. Jest to naturalne zjawisko, ponieważ w ten sposób zwraca się uwagę na siebie i ma się pewność, że po pewnym czasie liczba klientów będzie znacząco większa, niż dotychczas. Obecnie najlepsze bonusy ma bukmacher eTOTO i Fortuna.

Warto więc zdecydować się na wprowadzenie bonusów od pierwszych wpłat, bukmacherom przyniesie to wiele różnych korzyści, a gracze nabiorą do nich zaufanie. Rzadko która osoba nie chce skorzystać z takich bonusów.

Promocje bukmacherskie

Back to top button