Aplikacja mobilna Totolotek – czy warto z niej korzystać?

Aplikacja mobilna na smartfony od Totolotka daje nam nowe możliwości obstawiania wydarzeń sportowych, nieważne gdzie w danej chwili się znajdujemy. Ale czy to jedyne czym ta aplikacja może nas zaskoczyć? Sprawdźmy to!

Aplikacja mobilna Totolotek – czy warto z niej korzystać?

Gdzie możemy znaleźć aplikację Totolotka?

Totolotek na ten moment działa na systemie Android, jednakże przez restrykcyjny regulamin sklepu Play (bądź Google’a – jak kto woli) nie można w oficjalny sposób pobierać programów, które są związane z hazardem online. Jedyną opcją, jaka pozostaje graczom Totolotka to pobieranie apk. czyli pliku instalacyjnego, którego pobierzemy ze strony bukmachera www.totolotek.pl Uwaga! W smartfonie z Androidem należy w ustawieniach włączyć możliwość instalowania programów z tak zwanych nieznanych źródeł (spoza oficjalnego sklepu Google). Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli uruchomić mobilnego Totolotka na swoim urządzeniu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Totolotek na telefonie – istnieje czy nie?

Totolotek mimo iż nie jest zbytnio ,,w internety” nadal posiada sporą liczbę osób która gra u niego z sentymentu i nadal może pochwalić się pokaźną liczbą aktywnych typerów. Aplikacja mobilna na telefon to jeden z takich elementów, jakich obecnie nie może zabraknąć w ofercie bukmachera XXI wieku. Urządzenia przenośne pomału zastępują komputery w sprawach codziennych i z bukmacherką nie mogło być inaczej.

Wiele osób nie do końca wie, czy została przygotowana przez Totolotka aplikacja mobilna. Absolutnie się temu nie dziwimy, gdyż sama firma niewiele na ten temat pisze na swojej oficjalnej stronie, a samego programu na próżno szukać w źródłach takich jak Google Play czy sklep AppStore.

Czy Totolotek oferuje bonus dla graczy mobilnych?

Totolotek proponuje na dobry początek bonus powitalny nawet w wysokości 1000 PLN. Prezent dla nowo zarejestrowanych przyznawany jest przy pierwszej wpłacie – im więcej ktoś zdeponuje na profil typerski, tym lepiej dla niego, gdyż może wówczas otrzymać lepszy (wyższy) bonus. Premia na start od Totolotka to bonus 100% do kwoty 1000 PLN. Oznacza to, iż bukmacher podwaja wartość pierwszego przelewu dokonanego przez gracza. Przykładowo: 200 złotych wpłaty to 200 złotych premii, czyli razem 400 złotych na grę!

Jak odebrać taki bonus od totolotka?

Aby odebrać bonus do 1000zł w totolotku, musimy najpierw :

– Wejść na www.Totolotek.pl

– Wypełnienić krótki formularz online

– Dokonać pierwszej wpłaty

I już możemy odebrać premię do 1000 PLN jako bonus 100%!

Ten bonus możliwy jest do odebrania także na stronie internetowej, ale trzeba podkreślić, iż istnieją w Totolotku takie promocje, z których można skorzystać jedynie w aplikacji na telefon. Są to tak zwane oferty specjalne dedykowane. Jeżeli pobieramy i instalujemy aplikację, najczęściej chcemy ją jak najszybciej wypróbować.

W przypadku bukmacherskiego programu wcale nie jest inaczej i właśnie dlatego Totolotek nieco ułatwia start! Każdy, kto po raz pierwszy korzysta z aplikacji mobilnej Totolotka, może liczyć na bonus za wpłatę do kwoty 49 PLN. Jest to prezent przyznawany w formie bonusu 100% i może być wykorzystany tylko na zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej. To, oczywiście, tylko jeden przykład, ale promocji na urządzenia przenośne w Totolotku jest naprawdę wiele.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button