Aplikacja mobilna STS

Mobilna aplikacja STS to przełom jeśli chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich. Pozwala ona na obstawianie zakładów bukmacherskich dosłownie wszędzie, gdzie tylko mamy na to ochotę. Co warto jeszcze wiedzieć o aplikacji STS?

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja mobilna STS – czy to jedyne wyjście?

Oprócz używania aplikacji mobilnej STS możemy zdecydować się na jeden z trzech sposobów na typowanie zakładów u tego bukmachera. Mowa tu o :

  • aplikacji mobilnej STS (naturalnie trzeba tu tą opcję wymienić, możliwa do pobrania na Android bądź iOS)
  • punktach stacjonarnych (STS posiada ponad 400 punktów rozsianych po całym kraju)

W obecnych czasach to właśnie aplikacje mobilne na smartfony cieszą się największą popularnością wśród graczy. Trudno się temu dziwić, bo przecież dzięki grze przez telefon możemy obstawić dowolny momencie dnia zakład i to wszędzie tam, gdzie tylko mamy zasięg. Aplikacja mobilna STS dostępna jest oczywiście za darmo, można ją pobrać z oficjalnej strony bukmachera STS.

Dla nowych klientów STS do zdobycia jest darmowy bonus 29 PLN bez depozytu, wystarczy jedynie podczas rejestracji konta wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” w odpowiednim miejscu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czat w aplikacji STS

Każdy gracz, który korzysta z aplikacji STS, ma opcję czatowania z innymi użytkownikami, którzy są aktualnie aktywni (czyli po prostu korzystają z tej opcji w tym momencie). Czat STS jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami. Dyskusja z innymi graczami to świetna opcja, z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych spotkaniach sportowych, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa całą dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę o tej przysłowiowej drugiej nad ranem niż na przykład o siódmej po południu.

Wypłacanie środków poprzez aplikację STS

STS oferuje swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto. Oprócz powyższego, warto jest również  wspomnieć jeszcze o kilku faktach o aplikacji mobilnej STS. Chodzi nam tu na przykład o :

  • logowanie na aplikację mobilną za pomocą odcisków palców – tu chyba raczej nie musimy wyjaśniać o co chodzi
  • powiadomienia ,,push” – o wszystkim co nas interesuje otrzymujemy stosowne informacje przy pomocy odpowiedniego powiadomienia.
  • usługę ,,Cash-Out” – pozwala nam ona wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z danego kuponu

Jak pobrać aplikację mobilną STS?

Aplikacja mobilna STS jest dostępna na Androidzie oraz iOS. W przypadku IoS wystarczy wejść do AppStore’a, wyszukać program i go zainstalować. Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji jest zrobienie to ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button